Käsitöö hõbesõrmus larimar (suurus 17)

45.50

See imekaunis India ehtesepa valmistatud sõrmus (suurus 17) sisaldab kvaliteetset larimari kristalli. Sõrmuse pilkupüüdvatele detailidele on pööratud ääretult suurt tähelepanu, et valmiks tõesõna täius. Sõrmuse valmistamisel on kasutatud üksnes parimat kristalli tükki. Sõrmus on valmistatud 925 hõbedast. Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis iga sõrmus on omanäoline ja ainulaadne.

See imeilusa värvitooniga larimari kristall on üks vaimsetest kividest, mis kiirgab armastust ja rahu ning süvendab rahulikkust. Larimar viib pingutusteta sügavasse meditatiivsesse seisundisse. Larimar tõstab loomulikul teel teadlikkust ja harmoniseerib keha ning hinge uute vibratsioonidega. Larimar juhatab hinge selle tõelisele teele tema elus. Larimar kergendab kontakti inglitega ja suhtlemist teiste maailmadega.

Larimar on suurepärane kivi neile, kes otsivad hingekaaslast, ja hõlbustab mineviku elu suhetest või hingelisest traumast ülesaamist. Psühholoogiliselt kõrvaldab larimar inimese enese loodud tõkked ja pinged. Lahustab ennasthävitava käitumise ja aitab oma elu üle kontrolli kehtestada. Larimar on kasulik süütunde leevendamisel ja hirmude kõrvaldamisel. Stressi ja vältimatute muutuste perioodil aitab larimar väljakutsetele meelerahuga vastu astuda.

Larimar toob rahu ja selgust ning soodustab konstruktiivset mõtlemist. Emotsionaalselt toob larimar tasakaalukust, mis on vastumürk emotsionaalsetele liialdustele ja vähendab bipolaarseid häireid. Larimar tervendab südametraumasid ning taastab loomuliku mängurõõmu ja lapseliku energia.

Maad tervendava kivina ühendab larimar maajumalanna energiaga, aidates naistel uuesti leida oma kaasasündinud naiselikkust ja taastades sideme loodusega. Larimar stimuleerib kolmandat silma, südame-, kroon- ja kõritšakrat ning edendab enesetervendamist.

 

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Materjal: larimar, 925 Hõbe.
Suurus: 17.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Käsitöö hõbesõrmus larimar (suurus 17)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)