Võimas! Seisev ingel kuldse läikega püriit

24.50

Lisaks sellele, et see ingel on imekaunis, on tal ka püriidi imelised omadused. Püriit on võimas külluse- ja kaitsekivi. Püriit aitab ligi tõmmata rahaenergiat. Paiguta püriit teiste küllust ligi tõmbavate kristallide juurde, küllusenurka, töölauale või kanna rahakotis. Töölauale pandud püriiditükk annab ümbritsevale alale energiat, millest on abi, kui kanvandad suuremat ärilist ettevõtmist.

Püriit kaitseb negatiivse ja ebavajaliku energia eest, annab elujõudu ning suurendab tasakaalu ja tahtejõudu.  Selgitab meelt ja ergutab mõttetegevust, seega mõjub hästi mälule ja õppimisvõimele. Püriit tõstab enesekindlust ja annab eneseusku. Leevendab ärevust ja frustratsiooni. Aitab melanhoolia ja sügava meeleheitega toime tulekul. Suurendab hapniku hulka veres ning tugevdab vereringesüsteemi. Suurendab energiat ja võidab väsimuse. Takistab energialekkeid füüsilisest kehast ja aurast. Tervendamisel on selle mõju erakordselt kiire, tuues esile haigusseisundi põhjuse.

Inglisümboolika aitab inimesel paremini leida kontakti enda inglite ja inglitemaailmaga. Aitab inglite kohalolu tajuda ja mõista nende märke paremini. Inglisümboolika aitab sul tajuda paremini inglite kaitset ja vastu võtta nende abi.

1 laos

Kirjeldus

Kõrgus: 75 mm.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Võimas! Seisev ingel kuldse läikega püriit”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)