Ülitugev kaitsekilp! Kahetipulise musta obsidiaaniga ripats

7.50

Must obsidiaan on väga võimas kaitsev kristall, mis moodustab kilbi negatiivsuse vastu. Must obsidiaan aitab kaitsta nii inimese kui kodu aurat ning ka esemete energiat.

Must obsidiaan on väga tugev aura kaitsja ja selles oleva energia puhastaja. Viib aurast välja sellist energiat, mis võib pikemas perspektiivis depressiooni tekitada. Blokeerib psüühilisi ründeid ja hajutab armastuseta mõtted. Aitab sügavale läinud stressist, kurbusest ja emotsionaalsetest probleemidest vabaneda. Vabastab vihatunde, aitab leevendada liigset närvilisust, aitab taluda pinget ning leevendab üliemotsionaalsust. Kristallist on palju abi väga tundlikele inimestele. Obsidiaan neelab negatiivsed energiad keskkonnast ja annab tugevust ajal, mil seda vajatakse.

Obsidiaan töötab äärmiselt kiiresti ja suure väega, mistõttu on selle kõrvale vaja ka leebemaid kristalle (roosa kvarts, lumikvarts jne), et selle kristalli võimas mõju ei põhjustaks närvilisust.

Kristalli kaks tippu võimaldavad energial liikuda mõlemas suunas – nad võtavad vastu ja kiirgavad energiat samaaegselt, mis muudab ripatsi Sinu südametšakra kohal veelgi väekamaks.

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kristalli pikkus on 39 mm.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ülitugev kaitsekilp! Kahetipulise musta obsidiaaniga ripats”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)