Ingellikud hõbejaste sulgedega serafiniit kõrvarõngad 925 hõbe

65.00

Serafiniidi kristallis on näha imeilusaid hõbejasi sulgi tumedas kivis. Need sulgjad tiivad kannavad Sind üles kõrgete vaimsete vibratsioonide alale. Serafiniit on üks nendest kristallidest, mille abil võib saavutada ühenduse inglitega ning avada kroontšakra. Serafiniit edendab elamist südame järgi ja sel on õrn puhastav mõju südametšakrale, avades selle armastusele. Väga tervistav kristall nii hingele kui vaimule.

Muistsetel aegadel arvati, et peridoot (see kõrvarõngaid kaunistav kollakasroheline kirgas kristall) hoiab eemale kurjad vaimud. Praegu kasutatakse peridooti aura kaitsmiseks. Peridoot on võimas puhastaja. Vabastades ja neutraliseerides mürke kõigil tasanditel, puhastab see eeterkeha, füüsilist keha ja meelt. Avab, puhastab põhjalikult ja aktiveerib südant ning päikesepõimikutšakrat, vabastades “vana pagasi”. Peridoot vabastab taagast, süütundest ja kinnismõtetest. Peridoot näitab, kuidas vabastada end välistest mõjutustest ja loota juhatust omaenda kõrgematelt energiatelt. Peridoot laseb lahti negatiivsed mustrid ja vanad vibratsioonid, nii et võib üle minna uuele sagedusele.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

 

1 laos

Kirjeldus

Materjal: 925 hõbe.

Serafiniidi läbimõõt on ca 1,5 cm.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ingellikud hõbejaste sulgedega serafiniit kõrvarõngad 925 hõbe”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!