Sünnikivi detsember! Pisike türkiis ripats

5.00

Türkiis on väga tõhus tervendaja, andes tröösti vaimule ja heaolu kehale. Türkiis on kaitsev kivi ja seda on kasutatud amulettide tarbeks igiammustest aegadest alates. Usutakse, et türkiis muudab värvi, hoiatamaks truudusetuse eest. Türkiis soosib suhtlemist füüsilise ja vaimse maailmaga. Kolmandale silmale paigutatuna, võimendab türkiis intuitsiooni ja meditasiooni. Kurgutšakral vabastab vanadest tõotustest, keeldudest ja piirangutest ning lubab hingel esile tulla.

Türkiis on puhastav kristall, mis hajutab negatiivset energiat ning annab kaitset keskkonnasaaste eest. Türkiis tasakaalustab ja joondab kõik tšakrad peenkehadega ning häälestab füüsilist tasandit vaimsele. Türkiis ühendab maa ja taeva, tuues kokku nais- ja meesenergiad. Türkiis on empaatiline ja tasakaalustav. Türkiis annab tuge loomeprobleemide lahendamisel ja rahustab avaliku esinemise puhul närve. Psühholoogiliselt on türkiis tugevdav kristall. Türkiis kõrvaldab enesesabotaaži. Vaimselt annab türkiis sisemist rahu, jäädes seejuures ikkagi valvsaks. Emotsionaalselt stabiliseerib türkiis meeleolumuutusi ja toob meelerahu. Türkiis ergutab romantilist armastust. Füüsilisel tasandil on türkiis suurepärane kristall kurnatuse, depressiooni või paanikahoogude leevendamiseks.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

3 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Värv: kuldne.

Läbimõõt: 6 mm.

Materjal: türkiis, 925 hõbe.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sünnikivi detsember! Pisike türkiis ripats”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!