Lummav ja imekaunis rubiin hõberipats

48.50

Rubiin on suurepärane energiakivi. Andes elujõudu, annab see energiat ja tasakaalu, kuid võib mõnikord tundlikke või kergesti ärrituvaid inimesi üle stimuleerida. Rubiin julgustab elujanu, kuid mitte kunagi enesehävituslikku eluviisi. Rubiin parandab motivatsiooni ja realistlike sihtide seadmist.

Rubiin ergutab südametšakrat ja tasakaalustab südant. Rubiin on võimas kilp psüühilise ründe (teisele inimesele suunatud teadlikud või alateadlikud pahasoovlikud mõtted või tunded, mis võivad esile kutsuda haigusi või õnnetusi selle inimese elus) ja südameenergia vampirismi vastu. Soodustab positiivseid unenägusid ja selget visualiseerimist ning ergutab käbikeha.

Rubiin on ka üks külluse kividest ja abistab jõukuse ning kire säilitamisel. Psühholoogiliselt innustab rubiin kõike negatiivset oma teelt eemaldama, tuues esile viha või negatiivse energia, mida muundada. Vaimselt toob rubiin esile positiivse ja vapra meeleseisundi. Rubiini mõju all on meel terav, teadlikkus kõrgenenud ning keskendumine hea. Arvestades rubiini toetavat mõju, muudab see inimest vaidluste või vastuolude korral tugevamaks. Emotsionaalselt toob rubiin esile kire ja süütab entusiasmi. Rubiin on sotsialiseeriv kristall, mis tõmbab ligi seksuaalset aktiivsust. Füüsilisel tasandil saab rubiin jagu väsimusest ning annab elujõudu. Ja ka vastupidi – rahustab üliaktiivsust.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mõõdud: 40 mm.

Materjal: rubiin, 925 hõbe.

Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis iga ehe on omanäoline ja ainulaadne. Võib veidi erineda pildil nähtust!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lummav ja imekaunis rubiin hõberipats”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)