Tagasivooluga koonusviirukid Palo Santo (10 tk)

3.00

Tagasivooluga koonusviirukeid saab kasutada langeva suitsu efektiga koonusviirukite põletites.

Saladusliku väega Palo Santo, mis tähendab tõlkes püha puud, on pärit Lõuna-Ameerikast ning on olnud indiaanlaste seas üks enim kasutatavaid taimi. Palo Santo on pärast salveid ideaalne järelpuhastaja. Palo Santo suudab kasvatada uut energiat nii kodukeskkonda, kristallidesse kui ka inimese auravälja. Selle püha puu suits tõmbab ligi rahustavaid energiaid, sobides ideaalselt pingete ning negatiivsuse maandamiseks. Palo Santo puu tervendab ka energiaväljasid. Kui energiaväljad ei tööta korralikult, hakkavad kimbutama haigused, kurbus, stress. Palo Santo magus aromaatne lõhn rahustab ja lõõgastab.

Kasutamine: Hoia viirukit ühes käes ning pööra süütamiseks küljele. Süüta viiruki peenem ots. Koonsviiruki põlema panemine võtab aega 5–10 sekundit, sestap on seda mugavam teha tulemasinaga. Kustuta leek ning aseta suitsev viiruk koonusviiruki põletile. Sobiva koonusviiruki põleti saad valida endale SIIT.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

2 laos

Kirjeldus

Ühes pakis on 10 suurt (ca 4.5 cm kõrged) koonusviirukit. Toodetud eetiliselt Indias. Kvaliteetne keskkonnasõbralik toode. Ilusas pakendis, sobilik ka kinkimiseks. Pakiga on kaasas punane sulg!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tagasivooluga koonusviirukid Palo Santo (10 tk)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!