Suured tagasivooluga koonusviirukid valge salvei (10 tk)

8.00

Tagasivooluga koonusviirukeid saab kasutada langeva suitsu efektiga koonusviirukite põletites.

Valge salvei ehk nõiasalvei on tuntud oma puhastava ja kaitsva mõju poolest. Salveid tuntakse põliste indiaanlaste püha taimena, mida kasutatakse erinevates rituaalides puhastamise ja õnnistamise eesmärgil. Salvei suitsu kasutatakse seisva ja negatiivse energia kõrvaldamiseks, kaitse loomiseks ning külluse ja heaolutunde suurendamiseks. Lisaks ruumide puhastamisele on salvei ka väga hea abiline kristallide puhastamisel. Lase viirukil kristallide keskel suitseda 5–10 minutit.

Kasutamine: Hoia viirukit ühes käes ning pööra süütamiseks küljele. Süüta viiruki peenem ots. Koonsviiruki põlema panemine võtab aega 5–10 sekundit, sestap on seda mugavam teha tulemasinaga. Kustuta leek ning aseta suitsev viiruk koonusviiruki põletile. Sobiva koonusviiruki põleti saad valida endale SIIT.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kirjeldus

Ühes pakis on 10 suurt (ca 4.5 cm kõrged) koonusviirukit. Toodetud eetiliselt Indias. Kvaliteetne keskkonnasõbralik toode. Ilusas pakendis, sobilik ka kinkimiseks. Pakiga on kaasas roheline sulg!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suured tagasivooluga koonusviirukid valge salvei (10 tk)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!