Meistriteos! Väekas tsitriinist pendel

Vilunud pendli kasutajad teavad, kuidas see iidne väe-ese töötab, ent kui Sul on huvi avastada enda jaoks täiesti uus maailm, siis külasta poodi ja ma õpetan Sulle põhitõed, kuidas pendliga töötada. Pendliga on kõige parem küsida vastuseid teemadele, millele ise selgust ei osata leida või millega ollakse ummikus.

Iga kristall, millest kristallpendel koosneb, annab pendlile konkreetsema suunitluse. Seega erinevate kristallidega pendlid võivad erinevate eluvaldkondade kohta küsimuste esitamisel kasuks tulla. Pendel annab “Jah” ja “Ei” vastuseid.

Tsitriin on võimas puhastaja ja uuendaja. See päikese jõudu kandev kristall on ebatavaliselt kasulik. Tsitriin soojendab ja annab energiat ning arendab loovust. Tsitriin on üks neid kristalle, mis ei vaja puhastamist. Tsitriin neelab, muundab, hajutab ja maandab negatiivset energiat ning kaitseb seetõttu suurepäraselt keskkonda. Tsitriin annab energiat igal elutasandil. Puhastab tšakraid, eriti päikesepõimiku ja nabatšakrat. Aktiveerib kroontšakra ja avab intuitsiooni.

Tsitriin on ka üks küllusekristalle. Tsitriin tõmbab ligi õitsengut, rikkust, edu ja kõiki häid asju. Tsitriin on õnnelik, helde kristall ja innustab Sind jagama seda, mis sul on, lisaks aidates säilitada olemasolevat. Sellel kristallil on vägi anda rõõmu kõigile, kellel see on. Nukrusel ja negatiivsusel pole tsitriini läheduses kohta. See on ka kasulik kivi ka rühma või pere lahkhelide silumisel.

Tsitriin tõstab enesehinnangut ja eneseusaldust ning kõrvaldab hävitavad kalduvused. Soodustab isikupära, parandab motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab enese väljendamist. Muudab vähem tundlikuks, eriti arvustamise suhtes, ja innustab kasutama konstruktiivset kriitikat. Aitab arendada positiivset suhtumist ja optimistlikku tulevikuvaatamist, et mineviku küljes rippumise asemel eluga kaasa minna. Tsitriin edendab rõõmu uutest kogemustest ja innustab uurima iga võimalikku lähenemisteed, kuni leiad parima lahenduse.

Suurendab keskendumist ja elavdab mõistust. Oivaline kristall depressioonidest, hirmudest ja foobiatest ülesaamiseks. Tsitriin toodab sisemist rahu. Aitab informatsiooni läbi töötada, olukordi analüüsida ja neid positiivses suunas juhtida. Äratab kõrgema meele, suurendab elurõõmu, vabastab negatiivsed jooned, hirmud ja tunded kõige sügavamatel tasanditel. Saab jagu hirmust vastutuse ees ja kaotab viha. Tsitriin aitab emotsioone tasakaalustada, annab energiat ja kosutab füüsilist keha. Kristall on kasulik neile, kes on tundlikud keskkonna- ja muude väliste mõjude suhtes. Mitte puhastada ja laadida aknalaual, sest tsitriin pleegib päikese käes.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Materjal: tsitriin, vaik, metall.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Meistriteos! Väekas tsitriinist pendel”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)