Langeva suitsu efektiga koonusviiruki põleti “Värviline Buddha”

31.00

🌸 Ilus, lihtsalt nii ilus!🌸 Lootoseõiele asetatud koonusviiruk tekitab põledes kauni langeva suitsujoa mediteeriva Buddha ümber. Tagasivooluga koonusviirukid suitsevad mõlemast otsast. Ülemine suitsujuga tõuseb ühtlase joana õhku ning alumine loob rahustava langeva suitsu efekti. Valge suitsujuga langeb efektselt mööda lilli Buddha jalge ette, pakkudes imeilusat vaatepilti. Tagasivooluga koonusviiruki põlemist on iga kord tohutult nauditav vaadata.

Buddha puhastab meelt, toob rahu ja motiveerib ületama negatiivseid emotsioone nagu hirm, ahnus, armukadedus ja vihkamine. On levinud arvamus, et Buddha kuju omamine kodus ja selle ümbruses aitab inimesel tuua välja parimad võimalikud tulemused nii vaimsel teekonnal kui ka ammutada kujust positiivset energiat.

Meelepärase aroomiga tagasivooluga koonusviirukid saad valida SIIT.

3 laos

Kirjeldus

Materjal: vaik.

Mõõdud: 14 x 11 x 14cm (kõrgus x laius x sügavus).

Tähelepanu! Parima efekti saavutamiseks põleta tagasivooluga koonusviirukit siseruumis sellises kohas, mis on eemal igasugusest äkilisest õhuliikumisest. Kasuta põletis ainult tagasivooluga koonusviirukeid, sest tavalised koonusviirukid ei loo soovitud efekti. Tagasivoolu efekti saavutamiseks võib kuluda pärast viiruki süütamist kuni kümme minutit. Pärast tagasivooluga koonusviiruki põletamist on normaalne, et põletile ilmub õline jääk. Õlijäägi saad kergesti eemalda niiske lapiga.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Langeva suitsu efektiga koonusviiruki põleti “Värviline Buddha””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)