Väekas hematiit pendel “Teemant”

11.50

Vilunud pendli kasutajad teavad, kuidas see iidne väeese töötab, ent kui Sul on huvi avastada enda jaoks täiesti uus maailm, siis külasta poodi ja ma õpetan Sulle põhitõed, kuidas pendliga töötada. Pendliga on kõige parem küsida vastuseid teemadele, millele ise selgust ei osata leida või millega ollakse ummikus.

Iga kristall, millest kristallpendel koosneb, annab pendlile konkreetsema suunitluse. Seega erinevate kristallidega pendlid võivad erinevate eluvaldkondade kohta küsimuste esitamisel kasuks tulla. Pendel annab “Jah” ja “Ei” vastuseid.

Hematiit on väga tõhus maandaja ja kaitsekivi. Hematiit harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Kasutades hematiiti kehavälisel rändel, kaitseb see hinge ja maandab selle tagasi kehasse. Hematiit lahustab negatiivsust ja takistab negatiivseid energiaid aurasse sisenemast, seades taas jalule rahu ja harmoonia. Hematiit toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja sisendab usaldust. Hematiit kõrvaldab enesepiirangud ja aitab areneda. Hematiit on kasulik, kui soovitakse üle saada sundidest ja sõltuvustest. Hematiit ravitseb ülesöömist, suitsetamist ja üldse igal kujul ülemäärast enese tungidele järeleandmist. Hematiit aitab leppida vigadega ja tunnistada, et need on pigem õppimiskogemused. Vaimselt stimuleerib hematiit fokusseeritust. Hematiit parandab mälu ja soodustab originaalset mõtlemist. Kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel. Hematiit taastab, tugevdab ja reguleerib verevarustust ning võib eemaldada kehast liigset soojust.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Materjal: hematiit, metall.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väekas hematiit pendel “Teemant””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)