Tagasivooluga koonusviirukite komplekt viirukipuu (20 tk)

6.50

Selles ilusa disainiga topsis on 20 suurt koonusviirukit. Viiruki kõrgus on 3,5 cm ja läbimõõt 1,5 cm. Viiruki põlemisaeg on ligikaudu 40 minutit. Tagasivooluga koonusviirukeid põletatakse langeva suitsu efektiga koonusviirukite põletites. Need kvaliteesed koonusviirukid on valmistatud käsitööna Indias. 100% vegan. Sobiva koonusviiruki põleti saad valida endale SIIT.

Viirukipuu on üks võimsamaid aroome maailmas, mida kasutatakse keskendumisvõime parandamiseks, mediteerimiseks, immuunsüsteemi tugevdamiseks, enese rahustamiseks, igapäevaselt ärevuse ja depressiooni leevendamiseks. Arvatakse, et viirukipuu aitab ka soovide täitumisel, mis tähendab, et viiruki põletamisel tuleks mõelda ainult positiivseid soove!

Viirukipuu on abiks halva une korral, hingamist kergendav, närvisüsteemi rahustav ja tasakaalustav. Aitab leevendada kroonilist stressi ja ärevust, vähendada valu ja põletikku, tõstab immuunsust, eriti pärast raskeid haigusi. Aitab leevendada psoriaasi ja atoopilise dermatiidi (kuiv ja sügelev nahk) sümptomeid. Samuti on viirukipuu suurepärane rasedusjärgse depressiooni leevendaja, rahustab magu ja soodustab seedimist, loob kõrgenenud meeleolu ja lisab rahulolutunnet.

11 laos

Kirjeldus

✨ Minu kogemus ✨

Erakordne on koonusviirukite puhul see, et viiruki põlemisel jääb tuhk põletile koonusekujuliselt kenasti püsti, võimaldades tuhast imelihtsalt segadust tekitamata vabaneda. Tagasivooluga koonusviirukit põleta pisikeses keraamilises kausis või spetsiaalses põletis. Kausis põletades tekib põhjale imeilus keerlev suitsupilv, mida on rahustav vaadata. Eriti soovitan tumedat kaussi, kust valge suitsupilv kenasti esile tuleb. Tagasivooluga koonusviirukid suitsevad mõlemast otsast. Jälgi, et viiruk enam ei suitseks, kui hakkad tuhka ära viskama. Soovitan tuha puistada veega täidetud anumasse või kraanikaussi, et vältida koonuse jäägi edasi põlemist näiteks prügikastis.

Kui kasutad tagasivooluga koonusviirukite põletamiseks vaigust või metallist valmistatud põletit, siis vahetult pärast viiruki põletamist on põletil tunda mõnda aega spetsiifilist õlijäägi lõhna. Õhuga kokkupuutel lõhn ajapikku hajub. Kuna olen väga tundlik, siis minu jaoks on tegemist üsna intensiivse lõhnaga. Seepärast eelistan koonusviirukite põletamiseks keraamilist alust või põletit, mida saan põletada ka enda vahetus läheduses. Keraamika ei ima õlijäägi lõhna enese sisse ega võta ka külge. Inimesed, kes aga nii tundlikud ei ole, ei pane tekkinud õlijäägi lõhna tähelegi. Nii on ka meie peres – üks tunneb, teine mitte.Tekkinud õlijäägi saab põletilt eemaldada väga lihtsalt märja lapiga. Keraamikalt aga voolava veega.

Tagasivooluga koonusviirukeid, nagu ka kõiki teisi, põletan alati lahtise aknaga. Nii saab kõik ebavajalik koduseinte vahelt väljuda ja ruum täitub viiruki mõnusa, sügava ja pikalt püsiva aroomiga. Õhtul põletatud koonusviiruki meeldivat aroomi on tunda veel hommikulgi ja vastupidi. Mida kauem on õhus tunda viirukit, seda pikemalt saab konkreetne taim oma puhastavat ja tervendavat tööd teha. Olen tagasivooluga koonusviirukitega ülirahul, sest niivõrd head, puhast ja pikalt kestvat aroomi pole mina varem veel ühegi viirukiga tundnud. Põletan neid ka ilma spetasiaalse põletita.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tagasivooluga koonusviirukite komplekt viirukipuu (20 tk)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)