Suur ja võimas orgoniit ingel lasuriit

20.00

See imeilus seisev ingel on suur, ligikaudu 7 cm kõrge. See orgoniit ingel koosneb lasuriidist, katalüüsitud klaaskiudvaigust ja metalliosakestest. Orgoniit on muutunud ajaga väga populaarseks vaimseks ravitsejaks ja kaitseks elektromagnetilise saaste vastu. Paljud inimesed märkavad orgoniidi juuresolekul positiivset mõju, emotsioonid ja meeleolu tõuseb. On ka täheldatud, et neil, kellel on uinumisega probleeme, saavad orgoniidi läheduses paremini ja sügavamalt magada. Lisaks aitab inglisümboolika inimesel paremini leida kontakti enda inglite ja inglitemaailmaga. Aitab inglite kohalolu tajuda ja mõista nende märke paremini.

Lasuriit aitab avada kolmandat silma ja tasakaalustada kurgutšakrat. Vabastab kiiresti stressist, luues sügava rahuseisundi. Lasuriidi meelerahu on tohutu, olles võtmeks vaimsete saavutuste juurde.

Lasuriit on kaitsev kivi, mis kontakteerub vaimsete valvuritega. Tunneb ära psüühilise ründe, blokeerib selle ja suunab energia tagasi selle allika juurde. Õpetab mõistma räägitud sõna väge ning võib pöörata tagasi needusi või haigusseisundit, mida on põhjustanud minevikus välja ütlemata jäänud asjad.

Lasuriit harmoniseerib füüsilist, emotsionaalset, vaimset ja hingelist tasandit. Nende tasandite tasakaalustamatus võib lõppeda depressiooni, haigusseisundi ja eesmärgikaotusega.

Lasuriit julgustab võtma endale eluülesannet. Ilmutab sisemist tõde, suurendab eneseteadlikkust ning võimaldab eneseväljendust vabalt ja kompromisse tegemata. Kui allasurutud viha põhjustab kurguprobleeme või suhtlemisraskusi, aitab lasuriit need vabastada. Lasuriit annab inimesele kestvat ausust, kaastunnet ja õiglust.

Lasuriit on tugev mõtete võimendaja. Stimuleerib kõrgemaid meeleandeid, tuues objektiivsust ja selgust. Innustab loovust allikale häälestumise läbi. Lasuriit aitab silmitsi seista tõega, ükskõik kust seda leiad, ja vastu võtta seda, mida see tõde õpetab. Lasuriit toetab sind oma arvamuste väljaütlemises ja toob harmooniat konfliktidesse. Õpetab aktiivse kuulamise väärtust. Lasuriit seob armastus- ja sõprussuhteid ning abistab tunnete ja emotsioonide väljendamises.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

1 laos

Kirjeldus

Kõrgus: 70 mm.

Iga ingel on teisest veidi erinev, kordumatu ja ainulaadne, mistõttu võib veidi erineda pildil nähtavast inglikujust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suur ja võimas orgoniit ingel lasuriit”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!