Reguleeritava paelaga ametüst käevõru

6.99

“Ametüst on üks kõige vaimsemaid kristalle, edendades jumalikku armastust, andes võime taibata selle tõelist olemust ning arendades isetust ja vaimset tarkust.”

Ametüst on kõrge vaimse vibratsiooniga erakordselt võimas ja kaitsev kristall. Puhastab aurat ja kujundab ümber negatiivset energiat. Kaitseb vaimsete rünnete eest, muutes ründe energia armastuseks. Stimuleerib kurgu- ning kroontšakrat. Ametüsti rahulikkus edendab kõrgemaid teadvusseisundeid ja meditatsooni. Avab intuitsiooni ja suurendab vaimseid andeid.

Ametüst on erakordselt kasulik meelele, rahustades või ergutades vastavalt vajadusele. Mediteerimisel juhib ametüst mõtted maapealsetelt asjadelt rahu ja sügavama mõistmise juurde. Aitab tunda end terviklikumana, keskendunumana ja oma võimeid kontrollida.

Ametüstil on tugev tervistav ja puhastav vägi ning tõstab vaimset teadlikkust. Ametüst tugevdab immuunsüsteemi, leevendab peavalu ja vabastab pingest. Hajutab viha, raevu, hirmu, ärevust. Traditsiooniliselt kanti ametüsti purju jäämise vältimiseks ning kristallil on kainestav mõju ülemääraste hirmude ja füüsiliste kirgede suhtes, sest toetab mõõdukust. Ametüst saab jagu igat liiki sõltuvustest ja blokeeringutest.

Ametüst parandab mälu ja suurendab motivatsiooni. Soodustab uute ideede omaksvõtmist. Tasakaalustab nii liigset elevust kui norutunnet, tugevdab emotsionaalset keskendumist.  Muundab madalamad energiad vaimse ja eetermaailma kõrgemateks võngeteks. Leevendab kurbust ja leina ning aitab leppida kaotusega.

Kristalli ei tohiks kasutada paranoia ega skisofreenia puhul. Mitte puhastada ega laadida päikesevalgusega, sest ametüst pleegib päikese käes.

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Reguleeritava pikkusega käevõru ümbermõõt on kuni 18 cm. Kristalli läbimõõt on 5 mm.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Reguleeritava paelaga ametüst käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)