Rahustava narmastutiga rohelise aventuriini käevõru

13.50

Roheline aventuriin on väga võimas jõukuse kristall. Tugevdab liidriomadusi ja otsustavust. Edendab kaastunnet ja empaatiat ning soodustab sihikindlust. Stabiliseerib meeleseisundit, ergutab taju ja suurendab loovust. Avab alternatiive ja võimalusi, iseäranis neid, mida pakuvad teised inimesed.

Roheline aventuriin on lohutaja ja südame ravitseja ning üldine harmoniseerija, kaitstes südant. Toob asjad tagasi kontrolli alla ja on kasulik pahaloomuliste haiguste puhul. Hoiab ära iiveldust ning vabastab negatiivsetest emotsioonidest ja mõtetest. leevendab viha ja ärritust. Üleüldine tervendaja, mis annab inimesele hea enesetunde ning meelerahu. Võimaldab elada iseenese südames.

Käevõru narmastutt (tuleneb palvehelmestest ehk maladest) puhastab ja pühib minema negatiivsed energiad. Hea sõrmitseda inimestel, kelles esineb närvilisust.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm). Kuna tegemist on loodusliku päritolu tootega, siis iga käevõru on teisest veidi erinev.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rahustava narmastutiga rohelise aventuriini käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)