Päike Sinu randmel! Päikesekivi ja roosa aventuriini käevõru

15.00

Päikesekivi on rõõmurikas kivi. Päikesekivi annab elurõõmu ja hea enesetunde ning tugevdab intuitsiooni. Kui elumõnu on kadunud, siis päikesekivi taastab selle ning aitab Sul enda eest hoolitseda. Puhastades kõiki tšakraid ehk keerlevaid energiakeeriseid meie kehas ning tuues sisse valgust ja energiat, laseb päikesekivi inimese tõelisel olemusel särama lüüa.

Traditsiooniliselt on päikesekivi ühendatud heatahtlike jumalatega ning vedamise ja jõukusega. Päikesekivi toob kaasa sügava ühenduse valgusega ning päikese taastava jõu meditatsiooni ajal ja igapäevaelus. Päikesekivi on ülimalt kasulik teiste inimestega ühendavate “konksude” eemaldamisel, on need niinimetatud konksud siis tšakrate või aura küljes. Need võivad olla vaimsel või emotsionaalsel tasandil ja võivad pärineda ka omanikuinstinktiga vanematelt, lastelt või armsamatelt. Need konksud tõmbavad inimest energiast tühjaks.

Hoia päikesekivi kogu aeg enda juures, kui Sul on raske öelda “ei” ja kui Sa pidevalt ohverdad end teiste heaks. Kõrvaldades liigsõltuvuse, kergendab see kivi eneseõigustamist, sõltumatust ja elujõudu. Emotsionaalselt mõjub päikesekivi antidepressandina ja tõstab meeleolu. Päikesekivi on iseäranis tõhus aastaaegadest mõjutatud häirete puhul, valgustades talvist pimedust. Päikesekivi vabastab ka tundest, et Sulle on liiga tehtud, Sind on pandud ebasoodsasse olukorda ja hüljatud. Kõrvaldades keelud ja otsustamatuse, pöörab päikesekivi ebaõnnestumistunde vastupidiseks ning suurendab eneseusku ja -väärikust.  Tugevdades optimismi ja entusiasmi, laseb päikesekivi lülituda positiivsele suhtumisele. Isegi kõige paadunum pessimist reageerib päikesekivile. Päikesepõimikule panduna toob see välja rasked või mahasurutud emotsioonid ja kujundab need ümber.

Aventuriin on elujõu kristall. Aventuriin on õnne ja jõukuse kivi, mis aitab eesmärke seada ja olla edukas. Aventuriini kandes, neelab see elektromagnetilist sudu ja kaitseb keskkonnasaaste eest. Aventuriin neutraliseerib negatiivsed olukorrad ja pöörab need ümber. Aventuriin tugevdab otsustavust, edendab kaastunnet ja empaatiat ning soodustab sihikindlust. Aventuriin on kivi, mis suudab viia tagasi minevikku, et leida haigusseisundi allikad. Aventuriin avab alternatiive ja võimalusi, iseäranis neid, mida pakuvad teised inimesed. Aventuriin leevendab viha ja ärritust ning võimaldab elada iseenese südames. Füüsiliselt soodustab aventuriin head enesetunnet.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kristalli läbimõõt on 6 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Päike Sinu randmel! Päikesekivi ja roosa aventuriini käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!