Väekad kuukivi kõrvarõngad 925 hõbe

40.00

Kuukivi on uute alguste kivi. Nagu nimigi ütleb, siis on kuukivi ühendatud Kuu ja intuitsiooniga. Nagu kuu, on ka kivi peegeldav ja meenutab meile, et nagu Kuu kasvab ja kahaneb, on ka kõik muu osa muutuste tsüklis. Kuukivi kõige võimsam mõju avaldub tunnete rahustamises. Kuukivi edendab intuitsiooni ja empaatiat ning soodustab helgeid unenägusid.

Kuukivi on traditsiooniliselt kasutatud psüühiliste võimete suurendamiseks ja selgeltnägemise arendamiseks. Psühholoogiliselt mõjub kuukivi rahustavalt. Kuukivi on täidetud naiseliku energiaga. Ta tasakaalustab naiselikku-mehelikku energiat ning abistab mehi, kes tahavad saada ühendust oma naiseliku, pehmema küljega. Kuukivi on seega suurepärane vastumürk ülemäära macho`likule mehele ja liiga agressiivsele naisele. Emotsionaalselt rahustab kuukivi ebastabiilsust ja stressi ning tasakaalustab tundeid. Kuukivi suurendab emotsionaalset intelligentsust. Kuukivi toob kaasa sügava emotsionaalse tervenemise ja ravitseb seedekulgla ülemiste osade häireid, mis on seotud emotsionaalse stressiga.

Tähelepanu! Naised võiksid kuukivi täiskuu ajaks eemaldada.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

1 laos

Kirjeldus

Mõõdud: 40 mm.
Materjal: kuukivi, 925 hõbe.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väekad kuukivi kõrvarõngad 925 hõbe”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!