Õrna sinaka värvitooniga maagiline sinise kuukivi käevõru

10.00

Kuukivi on uute alguste kivi. Nagu nimigi ütleb, siis on kuukivi ühendatud Kuu ja intuitsiooniga. Nagu kuu, on ka kivi peegeldav ja meenutab meile, et nagu Kuu kasvab ja kahaneb, on ka kõik muu osa muutuste tsüklis. Kuukivi kõige võimsam mõju avaldub tunnete rahustamises. Kuukivi edendab intuitsiooni ja empaatiat ning soodustab helgeid unenägusid, eriti täiskuu ajal.

Kuukivi on traditsiooniliselt kasutatud psüühiliste võimete suurendamiseks ja selgeltnägemise arendamiseks. Psühholoogiliselt mõjub kuukivi rahustavalt. Kuukivi on täidetud naiseliku energiaga. Ta tasakaalustab naiselikku-mehelikku energiat ning abistab mehi, kes tahavad saada ühendust oma naiseliku, pehmema küljega. Kuukivi on seega suurepärane vastumürk ülemäära macho`likule mehele ja liiga agressiivsele naisele. Emotsionaalselt rahustab kuukivi ebastabiilsust ja stressining tasakaalustab tundeid. Kuukivi suurendab emotsionaalset intelligentsust. Kuukivi toob kaasa sügava emotsionaalse tervenemiseja ravitseb seedekulgla ülemiste osade häireid, mis on seotud emotsionaalse stressiga. Füüsiliselt mõjutab kuukivi võimsalt naiste reproduktiivtsüklit ja leevendab menstruatsioonidega seotud haigusseisundeid ning pinget. Kuukivi on seotud käbinäärmega ja tasakaalustab hormonaalsüsteemi, tasandab vedelike tasakaalutust ja häälestub bioloogilisele kellale. Kuukivi saab kasutada ka hüperaktiivsete laste rahustamiseks.

Tähelepanu! Naised võiksid kuukivi täiskuu ajaks eemaldada.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ühe kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 19 cm).

Kuna tegemist on looduslikku päritolu kiviga, siis iga ehe on teisest veidi erinev!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Õrna sinaka värvitooniga maagiline sinise kuukivi käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!