Looduslik tervendaja! 100% looduslik eeterlik õli eukalüpt

5.00

Goloka® on oma toodete poolest väga hästi tuntud. Bangalores Indias asuv mittetulundusorganisatsioon Goloka Seva Trust eripära seisneb selles, et 100% tulust läheb heategevuse toetamiseks Indias. Goloka missioon on pakkuda parima kvaliteediga looduslikke tooteid ning abistada heategevuslikke ettevõtmisi, nagu näiteks mahepõllumajanduse toetamine või lehmade kaitsmine.

Eukalüpti eeterlik õli:
✨ Looduslik valuvaigisti.
✨ Tervendab hingamisteid ja leevendab köha.
✨ Puhastab negatiivsest energiast ja vähendab stressi.

Eukalüpti eeterlikku õli on teadaolevalt kasutatud esmalt just valuvaigistina ja hingamisteede tervendajana. Ent see tugeva aroomiga eeterlik õli aitab vabastada, puhastada ja ära hoida ka negatiivset energiat. Eukalüpt on suurepärane ebaõnne energia eemaldaja ja hävitaja. Eukalüpt aitab ära hoida kurjust, pahatahtlikkust, ärasõnumist, stressi ja ebaõnne. Eukalüpt on väga tõhus ja ilmselt ka üks tõhusamaid hingamisteede tervendajaid. Väga kasulik õli näiteks astmaatikutele, külmetushaiguste puhul ja ka inimestele, kellel on tolmuallergia. Hingamisraskustest vabanemiseks põleta eukalüpti eeterlikku õli samas toas, kus viibid või hinga enesele auru sisse. Eukalüpti eeterlik õli aitab ka köhast vabaneda, kui määrid paar tilka eeterlikku õli koos baasõliga kaelale ja rindkerele. Lisaks tugevdab eukalüpti eeterlik õli ka immuunsüsteemi, muutes keha tugevamaks ja haigustekitajatega võitlemisel vastupidavamaks. Eukalüpt on ka looduslik valuvaigisti. Valust vabanemiseks määri paar tilka eukalüpti eeterlikku õli koos baasõliga valutavale kohale.

Eeterlikku õli võib lisada mõned tilgad vannivette, baasõlisse massaažiks, aroomilampi või õhuniisutajasse segatuna veega. Samuti võid oma lemmik eeterlikku õli lisada veele, mida kasutad saunalaval kerise kastmiseks.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

9 laos

Kirjeldus

Bränd: Goloka®.
Koostis: 100% puhas looduslik eeterlik õli.
Kogus: 10 ml klaaspudelis.
Vegan: Jah.

Tähelepanu! Tegemist on 100% naturaalse ja lahjendamata õliga. Toodet ei tohi kasutada seespidiselt ega määrida otse nahale!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Looduslik tervendaja! 100% looduslik eeterlik õli eukalüpt”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!