Külluse ja rahaõnne kristall! Imeilusad malahhiit kõrvarõngad

53.50

Malahhiit on külluse ja materiaalse õnne kristall. Samuti kaitse- ja tervenduskristall ning hea reisikristall, kaitstes reisihirmu, ebaõnne ja õnnetuste eest. 

See imekaunis rohelise värvusega kristall on väga võimas tervenduskristall, neelates endasse kogu ebavajaliku energia ja kahjulikud kiirgused. Malahhiit hajutab Sinu sees olevad hirmud, pinged, vanad mõttemustrid ja piirangud. Malahhiit puhastab kõiki inimese energiakeskuseid. Südamekristallina aitab malahhiit minna lasta kõigel vanal, et tulla saaks uus energia. Annab julgust ja otsustuskindlust ning soodustab loovat eluprobleemide lahendamist ning kulgemist eluteel. Tervendab südant ja kiirendab sisemist arengut, aidates niisviisi kohtuda iseenda tõelise olemusega.

Kaitsekivina suudab malahhiit kaitsta niinimetatud kurja silma, vaimsete rünnakute, kahjuliku energia, õnnetuste ja usutakse, et ka internetikelmuste ja -pettuste eest. Ükskõik, kus malahhiit on, seal saab kurjus vastulöögi. Malahhiit on hea reisikaaslane, sest kaitseb lendamisega seotud hirmude ja õnnetuste eest.

Malahhiit on suurepärane külluse ja rahaõnne kristall. Kui oled võtnud malahhiidi oma ellu, siis see hakkab suurendama küllust, jagades enda sees olevaid energiaid Sinu või ruumi energiavälja. Seal, kus on malahhiit, sinna see küllust ligi kutsub. Hoides malahhiiti kodus, aitab ta külluseenergial Sinu koju pääseda. Malahhiiti kontoris hoides, aitab see pääseda rahavoolul Sinu ellu Sinu töö kaudu. Kandes malahhiiti, aktiveerib ta sinus oskuse enda elu materiaalselt paremaks muuta.

Malahhiit on rahaõnne aktiveerija ja teda tasub hoida paberraha juures küllusekarbis või rahakotis. Rahakarp loo oma kodu küllusenurka, milleks on kodu välisuksest vaadatuna kõige kaugem vasakpoolsem nurk. Sinna pane kogutud raha ja küllusekristallid nagu näiteks malahhiit, tsitriin, roheline aventuriin, püriit, tiigrisilm.

Malahhiiti ei tohi puhastada veega, sest veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema. Malahhiiti võid puhastada lisaks seleniidle ka patšuliviiruki või eeterliku õli aroomiga. Kristalle puhasta vähemalt korra kuus.

1 laos

Kirjeldus

Mõõdud: 25 mm.

Materjal: malahhiit, 925 hõbe.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Külluse ja rahaõnne kristall! Imeilusad malahhiit kõrvarõngad”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)