Keskendumist parandav rosmariini, küpressi ja sidruni eeterlike õlide segu nahale “Keskendumine”

9.50

Keskendumisvõimet parandav ja meeli teravdav rosmariini, küpressi ja sidruni eeterlike õlide segu rullikuga pudelis!

Kanna õli mugavalt spetsiaalse rulliku abil randmele, kaelale või oimukohtadele ning lihtsalt hinga aroomi sisse. See väärtuslik eeterlike õlide segu on lahjendatud õrnatoimelise baasõliga ning rikastatud E-vitamiiniga. Need 10 milliliitrised rullikuga pudelid on väga käepärased lihtsaks ja kiireks aroomiteraapiaks, ükskõik, kus Sa ka ei viibiks. Sobilik kasutamiseks terve päeva vältel, stressirohketel aegadel ja pingelistel hetkedel. Toode on maalähedases pruunis kinkepakendis. Valmistatud Inglismaal. Toote koostise leiad lisainfost.

Rosmariini eeterlik õli aitab keskenduda ja säilitada ergast meelt. Rosmariin stimuleerib mõttetegevust, parandab õppimisvõimet, tervendab depressiooni ja stressi, ergutab vereringet ning tõstab enesekindlust. Rosmariiniõli  aitab tugevdada ka immuun- ja hingamissüsteemi, aidates külmetushaigustest kiiremini taastuda ja neid eemale hoida. Rosmariiniõli aitab kehal olla vastupidavam. Rosmariin aitab ka kehal rahuneda, kui oled närvis, pinges või vajad kohest rahunemist.

Küpress aitab meeled selgena hoida ning aitab intuitiivsel häälel esiplaanil olla. Küpress aitab muuta intuitiivsemaks. Küpress ei lase mitte ühelgi segaval ja kahjulikul energial lähedale tulla. Küpress rahustab, maandab pingeid ja lõõgastab. Küpress on ka suurepärane külmetushaiguste tervendaja. Kergendab hingamist, aitab nohust nina avada ja parandab külmetuse ajal olulisel määral enesetunnet. Kasulik ka allergikutele hingamise kergendamiseks.

Sidruni eeterlik õli parandab keskendumisvõimet ning leevendab meeltesegadust. Mõjub värskendavalt, tujutõstvalt ning ergutavalt. Sidruni eeterlik õli on ka üks parimaid immuunssüsteemi tugevdajaid. Aitab ka külmetusest kiiresti lahti saada ning paremini hingata.

2 laos

Kirjeldus

Tähelepanu! Ainult välispidiseks kasutamiseks. Nahaärrituse ilmnemisel lõpeta koheselt toote kasutamine. Väldi kokkupuudet silmadega, vajadusel loputa koheselt veega. Hoida eemal laste ja lemmikloomade haardeulatusest.

Kaal: 50 g.
Kogus: 10 ml.

Koostis: Triticum Vulgare iduõli, E-vitamiin (Tokoferool), Rosmariini eeterlik õli (Rosmarinus Officinalis), Küpressi eeterlik õli (Cupressus Sempervirens), Sidruni eeterlik õli (Citrus limon), Linalool*, Limoneen*, Geraniool*, Tsitronellool*. *Esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Bränd: Agnes + Cat.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Keskendumist parandav rosmariini, küpressi ja sidruni eeterlike õlide segu nahale “Keskendumine””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)