Kaks head ühes! Palo Santo & kõrbesalvei viiruk

5.00

Kõrbesalvei on salvei üks liikidest, millel on olemas kõik salvei kasulikud omadused. Lisaks aitab kõrbesalvei väljuda depressioonist, suurendades optimismi ja positiivsust. Salvei on tuntud oma puhastava ja kaitsva mõju poolest. Salveid tuntakse põliste indiaanlaste püha taimena, mida kasutatakse erinevates rituaalides puhastamise ja õnnistamise eesmärgil. Salvei suitsu kasutatakse seisva ja negatiivse energia kõrvaldamiseks, kaitse loomiseks ning külluse ja heaolutunde suurendamiseks. Lisaks ruumide puhastamisele on salvei ka väga hea abiline kristallide puhastamisel. Lase viirukil kristallide keskel suitseda 5–10 minutit.

Saladusliku väega Palo Santo, mis tähendab tõlkes püha puud, on pärit Lõuna-Ameerikast ning on olnud indiaanlaste seas üks enim kasutatavaid taimi. Palo Santo on pärast salveid ideaalne järelpuhastaja. Palo Santo suudab kasvatada uut energiat nii kodukeskkonda, kristallidesse kui ka inimese auravälja. Selle püha puu suits tõmbab ligi rahustavaid energiaid, sobides ideaalselt pingete ning negatiivsuse maandamiseks. Palo Santo puu tervendab ka energiaväljasid. Kui energiaväljad ei tööta korralikult, hakkavad kimbutama haigused, kurbus, stress. Palo Santo magus aromaatne lõhn rahustab ja lõõgastab.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

 

25 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Selles ilusas pakendis on 8 kauapõlevat (jämedat) viirukit. Tooted on valmistatud käsitööna. 100% vegan. Põlemisaeg: ca 60 min.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kaks head ühes! Palo Santo & kõrbesalvei viiruk”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!