Kaitse stressi eest! Imeline kollase aventuriini käevõru

13.50

Kollane aventuriin aitab vabaneda halbadest ja kahjulikest emotsioonidest, mõtetest ning tunnetes, mis põhjustavad kehas pingeid ja probleeme. Soodustab head enesetunnet. Tugevdab positiivset eluhoiakut ja kujutlusvõimet. Annab sisemist tasakaalukust ja rahu, rõõmsat meelt, kannatlikkust. Tugevdab otsustusvõimet ja liidriomadusi, soodustab sihikindlust, suurendab loovust ja ergutab taju. Leevendab viha ja ärritust. Aventuriin on hea väljaspoolt tuleva stressi eest kaitsja.

Kollane aventuriin avab ja tasakaalustab kolmandat tšakrat ehk päikesepõimikut. Eriti hea kristall inimestele, kes on ülitundlikud või otsustusvõimetud, aidates neil ületada kõik need emotsioonid, mis on seotud oma väe usaldamisega või sooviga oma elus kõike kontrollida. Kollane aventuriin aitab iseendaga rahu teha, toetab külluse loomist ning võimendab loovust.

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ühe kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm). Kuna tegemist on loodusliku tootega, siis iga käevõru on teisest veidi erinev.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kaitse stressi eest! Imeline kollase aventuriini käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)