Jasmiini ja mäekristalliga aroomiteraapia küünal “Vaimne tasakaal”

Aroomiteraapia Sinu kodus! Vaimne tasakaal ja rahu jasmiini ning mäekristalli küünlaga. Jasmiini rahustav aroom loob rahuliku õhkkonna, mis tõstab vaimset heaolu. Jasmiini aroom on täis külluslikku, õrna, rahustavat ja armastavat energiat. Jasmiin parandab meeleolu ja muudab inimest tasakaalukamaks, õnnelikumaks. Mäekristall harmoniseerib meelt, võimendab positiivset energiat ja suurendab vaimset selgust. Mäekristall toimib hinge tervendajana. See kvaliteetsest palmi- ja sojavahast küünal on käsitsi valmistatud. Küünla põlemisaeg on 34 tundi.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kaal: 265 g
Koostis: mäekristall, jasmiin ja roheline tee, palmi- ja sojavaha.
Valmistatud Indias.

100% orgaaniline. Aegade jooksul on küünalde valmistamisel võetud kasutusele ainult orgaanilised koostisosad ja kui esmalt valmistati küünlaid palmi- ja parafiinivahast, siis nüüdseks kasutatakse ainult palmi ja sojavaha, mida on koheselt märgata küünla tekstuuris, välimuses ja aroomis. Küünal on justkui osake loodusest endast. Tõeliselt imeline.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Jasmiini ja mäekristalliga aroomiteraapia küünal “Vaimne tasakaal””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)