Imekaunis lihvimata kristall – ametüst 💜

6.90

Ametüstiga kaasa tulev afirmatsioon:
“Ma tõmban oma ellu imelisi inimesi.”

Afirmatsioonid on positiivsed laused, mis aitavad endale luua sedalaadi elu, mida soovid ja vajad. Need on jõulaused, mis algatavad muutuse ja tervenemise.

Ametüst on üks kõige vaimsemaid kristalle, edendades jumalikku armastust, andes võime taibata selle tõelist olemust ning arendades isetust ja vaimset tarkust. Ametüst avab intuitsiooni ja suurendab vaimseid andeid. Aitab tunda end terviklikumana, keskendunumana ja oma võimeid kontrollida. Ametüst on kolmanda silma tšakra kristall.

Ametüst puhastab aurat ja kujundab ümber negatiivset energiat. Kaitseb vaimsete rünnete eest, muutes ründe energia armastuseks. Muundab madalamad energiad vaimse ja eetermaailma kõrgemateks võngeteks.

Ametüst on erakordselt kasulik meelele, rahustades või ergutades vastavalt vajadusele. Tasakaalustab nii liigset elevust kui norutunnet. Mediteerimisel juhib mõtted maapealsetelt asjadelt rahu ja sügavama mõistmise juurde. Ametüst suurendab lootust, tõstab tuju ja rahustab hirme. Aitab tuua selgust, lõõgastust, rahuliku une. Ametüst hajutab viha, raevu, hirmu, ärevust. Leevendab kurbust ja leina ning aitab leppida kaotusega. Parandab mälu, suurendab motivatsiooni ning soodustab uute ideede omaksvõtmist.

Ametüst tugevdab immuunsüsteemi, leevendab peavalu ja vabastab pingetest. Toetab mõõdukust, saades jagu igat liiki sõltuvustest ja blokeeringutest. Ergutab ka hormoonide tootmist ning tasakaalustab ainevahetust. Tugevdab puhastavaid ja eritusorganeid, ka immuunsüsteemi. Vähendab vigastusi ja turseid ning ravitseb kõrvahaigusi. Tervendab kopsu- ja hingamisteede haigusi, nahka, rakuhäireid ja seedekulgla haigusi. Kasulik soolestikule, sest reguleerib sealset floorat, eemaldab parasiite ja soodustab vee tagasiimendumist. Leevendab unetust ja toob rahuliku une.

Kasutamine: hoia käes (ka mediteerimisel), kanna kaasas, kasuta kristalli vajalikul kohal, unetuse või halbade unenägude korral pane padja alla.

2 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Tähelepanu! Kuna tegemist on loodusliku tootega, siis iga kristall on erinev. Konkreetse kristalli läbimõõt jääb vahemikku 4–5 cm. Tootega on kaasas puuvillane kotike ja lihtne ingliskeelne informatsioonikaart (pildil).

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imekaunis lihvimata kristall – ametüst 💜”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)