Suur ja majesteetlik orgoniit ingel tiigrisilm

27.50

Suur ja majesteetlik oroniit inglikuju! See imeilus seisev ingel on suur, ligikaudu 7 cm kõrge. See orgoniit ingel koosneb tiigrisilmast, katalüüsitud klaaskiudvaigust ja metalliosakestest. Orgoniit on muutunud ajaga väga populaarseks vaimseks ravitsejaks ja kaitseks elektromagnetilise saaste vastu. Paljud inimesed märkavad orgoniidi juuresolekul positiivset mõju, emotsioonid ja meeleolu tõuseb. On ka täheldatud, et neil, kellel on uinumisega probleeme, saavad orgoniidi läheduses paremini ja sügavamalt magada. Lisaks aitab inglisümboolika inimesel paremini leida kontakti enda inglite ja inglitemaailmaga. Aitab inglite kohalolu tajuda ja mõista nende märke paremini.

Tiigrisilm on kaitse kivi, mida traditsiooniliselt kanti talismanina halbade soovide ja needuse vastu. Tiigrisilm suudab kaitsta kurjuse, ebaõnne, needusliku maagia ja üleüldise halva eest.

Tiigrisilm annab tuge sihtide saavutamisel ning aitab teha vahet soovmõtlemisel ehk sellel, mida tahaksid ja sellel, mida tõepoolest vaja on. Kristall on kasulik nii enda kui ka teiste inimeste vajaduste äratundmiseks. Tiigrisilmast on kasu dilemmade ja sisemiste konfliktide lahendamisel, eriti nende puhul, mis on tekkinud uhkuse ja põikpäisuse tõttu.

Tiigrisilm ravitseb enesehinnangu, enesekriitika ja blokeeritud loovusega seotud probleeme. Abistab oma annete ja võimete äratundmisel ning vastupidi – ületamist vajavate vigade nägemisel. Tiigrisilm toetab sõltuvat isiksust muutuste tegemisel. Annab emotsionaalsele kehale energiat, leevendab depressiooni ja parandab meeleolu.

1 laos

Kirjeldus

Kõrgus: 70 mm.

Iga ingel on teisest veidi erinev, kordumatu ja ainulaadne, mistõttu võib veidi erineda pildil nähtavast inglikujust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suur ja majesteetlik orgoniit ingel tiigrisilm”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)