Imeilus lihvimata kristall – mäekristall 🤍

13.00

aspisega kaasa tulev afirmatsioon:
“Olen täielikus harmoonias nii enda kui teistega.”

Afirmatsioonid on positiivsed laused, mis aitavad endale luua sedalaadi elu, mida soovid ja vajad. Need on jõulaused, mis algatavad muutuse ja tervenemise.

Mäekristall ehk selge ja kirgas kvarts on meie planeedil kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall. Mäekristall ehk kristallide maailma tõeline meister neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadide vabastaja.

Mäekristall tervendab ja ennetab haigusi, toimib hingetervendajana, suurendab vaimset võimekust ning häälestab selle kandjat kõrgemale juhatusele. Ta viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. Kvarts puhastab ja võimendab elundeid ning energiakeha ja tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Kvartsil on võime lahustada karmaseemneid ehk minevikuelu traumat, suhtumist või haigust, mis paikneb energiakehas ning mis võib areneda haigusseisundiks või haiguseks praeguses elus.

Mäekristall suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu on eriti hea kaaslane õppimisel. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib mäekristall välja häirivad segajad. Soodustab suhete selginemist, juhtides eemale kõik segavad energiad, likvideerides sisemaailma kuhjunud kaose ja tuues rahu.

Mäekristall on meisterravitseja ja kristalli võib kasutada iga haigusseisundi puhul ravi toetava abivahendina. Kvarts harmoniseerib kõiki tšakraid ja joondab energiakehi. 

Kasutamine: paiguta kehale vastavalt tervendamist vajavale kohale, kanna kaasas, hoia käes (muudab inimese aura tugevamaks).

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kirjeldus

Kuna tegemist on loodusliku tootega, siis iga kristall on erinev. Konkreetse kristalli läbimõõt on 4.5 cm. Tootega on kaasas puuvillane kotike ja lihtne ingliskeelne informatsioonikaart (pildil).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imeilus lihvimata kristall – mäekristall 🤍”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!