Võimas vaimne ravitseja! Sinise aventuriini käevõru

12.50

Kuna sinine aventuriin on seotud väga sügavate teemadega, siis tuleb kristallile ka rohkem aega anda, et soovitud tulemusi märgata.

Sinine aventuriin aitab iseendaga rahu teha ja elus õnne tunda. Suunab elu ja iseennast nautima, elu ilusamaid külgi hindama ja lihtsatest hetkedest rõõmu tundma. Aitab vaimsest kaosest vabaneda ja ennast taas leida. Suunab lahendama hinges peituvaid emotsionaalseid probleeme.

Sinine aventuriin stimuleerib kurgutšakra ja kolmanda silma tööd. Parandab intuitsiooni ja energiate tunnetamist. Aitab mõista, kes petab ja kus peitub tõde. Suurepärane enesearengu kristall, aidates olla valgustatud, juhatatud ja pidevas spirituaalses arengus. Kasulik kristall inimestele, kellel on kaasasündinud spirituaalsed anded nagu selgeltnägemine ja -kuulmine, telepaatia jne. Sinine aventuriin aitab ennast aktsepteerida sellisena nagu oled, aidates üle saada hirmust spirituaalse ande ees ja tuua see endas välja sellisel tasandil nagu see hinges on.

Sinine aventuriin aitab vallandada kirjutamisannet, kui Sinu hinges on olemas oskus, mis on seotud kirjutamisega või keelelise väljendusega. Aitab kiirendada mõttelendu ja sõnalist eneseväljendust. Tervendab ja parandab suhtlemisoskust. On abiks keeleteadlastele, kirjanikele ja ajakirjanikele.

Sinine aventuriin on ka hea laste ja noorte kristall, pidurdades negatiivset energiat, millele lapsed on ülitundlikud, aitab üle olla emotsionaalsetest probleemidest, kaitseb traumade eest ja aitab nendest võitjana välja tulla. Aitab muutuda kohusetundlikumaks.

Sinine aventuriin on õnne- ja kaitsekristall reisimisel, aidates takistada reisi segavaid- ja peatavaid energiaid.

 

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm). Kuna tegemist on loodusliku tootega, siis iga käevõru on teisest veidi erinev.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Võimas vaimne ravitseja! Sinise aventuriini käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)