Energia ja elujõud! Punase jaspise käevõru

13.50

Jaspist tuntakse kui ülimat hoolitsejat!

Punase jaspise imeilus punane toon tuleneb sellest, et tema koostises leidub rauda. Indiaanlased uskusid, et punane jaspis on Maa veri ja jõud ning hakkasid seda kristalli tervise tugevdamise jaoks kasutama.

Punane jaspis toetab ja hoiab stressiaegadel ning toob hinge rahulikkust ja terviklikkust. Annab energiat ja elujõudu. Aitab muuta inimest tugevamaks ja vastupidavamaks. Väga kasulik neile, kellel on vaja oma töös palju füüsilist jõudu rakendada või kellel on väga pikad tööpäevad.

On suurepärane abiline taassünni juuures ehk punane jaspis aitab inimesel ka väga suurtest probleemidest välja tulla ja enda elu otsast peale alustada. Punane jaspis õpetab riskide võtmist õigetel aegadel, blokeerib ära negatiivse mõtlemisviisi iseenda suhtes, vabastab ebaõnne energiat inimese auraväljast, aitab taastada kire elu ja elamise vastu.

Punane jaspis annab meelekindlust kõigi püüdluste puhul ning suurendab tahtejõudu ja usku endasse. Julgustab iseendaga aus olema ja toob probleemid päevavalgele enne, kui need üle pea kasvavad. Soodustab kiiret mõtlemist ning projektide elluviimist. Ergutab kujutlusvõimet ja aitab ideid ellu viia.

Punane jaspis kaitseb elektromagnetkiirgusest tuleneva väsimuse eest, maandab energiaid, neelab negatiivsust, puhastab aurat ja tšakraid. Punasel jaspisel on oskus juhtida inimese tähelepanu sellele, mis võib temale ohtlikuks osutuda. Kasulik on hoida punast jaspist ka autos või auto võtmete küljes.

Punane jaspis kaitseb last teiste laste negatiivsuse ja kriitika eest ning on kõige tugevam kristall kiusamisele vastu astumiseks. Julgustab jääma iseendaks ja enda eest seisma.

Punane jaspis on juurtšakra kristall. Jaspis toetab keha pikaajalise haiguse või haiglas olemise korral ja annab kogu organismile uut energiat. Toetab vereringet, seede- ja suguorganeid. Aitab viljakusprobleemide korral ja kaitseb rasedusega seotud probleemide eest. On ravi toetavaks abivahendiks emaka-, eesnäärme- ja munasarjavähi korral.

Kasuta jaspist pikka aega, sest see kristall töötab aeglaselt ja järk-järgult.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm). Kuna tegemist on loodusliku tootega, siis iga käevõru on teisest veidi erinev.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Energia ja elujõud! Punase jaspise käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)