Hea enesetunne! 100% looduslik eeterlik õli lavendel

8.00

Goloka® on oma toodete poolest väga hästi tuntud. Bangalores Indias asuv mittetulundusorganisatsioon Goloka Seva Trust eripära seisneb selles, et 100% tulust läheb heategevuse toetamiseks Indias. Goloka missioon on pakkuda parima kvaliteediga looduslikke tooteid ning abistada heategevuslikke ettevõtmisi, nagu näiteks mahepõllumajanduse toetamine või lehmade kaitsmine.

Lavendli eeterlik õli: 

✨ Soodustab head und.
✨ Tõstab tuju.
✨ Vähendab stressi.
✨ Tasakaalustab.

Lavendel on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane taim. See looduslik antidepressant aitab muuta inimese ellusuhtumist positiivsemaks ja parandab meeleolu. Lavendli eeterlikku õli võib põletada näiteks ka ajal, kui tegeled ennustamisega, loed või praktiseerid erinevaid spirituaalseid teemasid. Lavendel aitab minna meditatsiooniseisundisse ja kiirendada spirituaalseid õpinguid. Lavendliga saab puhastada ka ruume negatiivsest energiast. Lavendel loob armastava, õnneliku ja suhteid parandava õhustiku ning soodustab vaimset tervenemist. Lavendel aitab ka pingelise töö ja õppimise korral, rahustades, parandades keskendumist, vabastades stressist. Lavendel lõõgastab, tuues kaasa hea ja kosutava une.

Eeterlikku õli võib lisada mõned tilgad vannivette, baasõlisse massaažiks, aroomilampi või õhuniisutajasse segatuna veega. Samuti võid oma lemmik eeterlikku õli lisada veele, mida kasutad saunalaval kerise kastmiseks.

9 laos

Kirjeldus

Bränd: Goloka®.
Koostis: 100% puhas looduslik eeterlik õli.
Kogus: 10 ml klaaspudelis.
Vegan: Jah.

Tähelepanu! Tegemist on 100% naturaalse ja lahjendamata õliga. Toodet ei tohi kasutada seespidiselt ega määrida otse nahale!

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hea enesetunne! 100% looduslik eeterlik õli lavendel”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)