Väekas OM sümboliga musta turmaliini pendel

8.00

Vilunud pendli kasutajad teavad, kuidas see iidne väe-ese töötab, ent kui Sul on huvi avastada enda jaoks täiesti uus maailm, siis külasta poodi ja ma õpetan Sulle põhitõed, kuidas pendliga töötada. Pendliga on kõige parem küsida vastuseid teemadele, millele ise selgust ei osata leida või millega ollakse ummikus.

Iga kristall, millest kristallpendel koosneb, annab pendlile konkreetsema suunitluse. Seega erinevate kristallidega pendlid võivad erinevate eluvaldkondade kohta küsimuste esitamisel kasuks tulla. Pendel annab “Jah” ja “Ei” vastuseid.

Om sümbol ja heli on mõlemad väga sügavad ja tähendusrikkad. Om sümbol esindab ühtsust, loomist, intuitsiooni, teadmist.

Suurepärane kaitsekilp kõige halva eest! Must turmaliin on üks tugevamaid kaitsekristalle, kaitstes igat liiki negatiivse energia eest. Must turmaliin moodustab kristalli kandmisel kaitsva kilbi ümber inimese keha. Kui Sinu poole suunduvad energiad, mis võivad Sind häirida, segada, rivist välja lüüa, liiga teha, siis must turmaliin ei lase sellistel energiatel Sinuni jõuda. Negatiivsus põrkab tagasi sinna, kust see pärit on.

Must turmaliin on kui energiate filter, mis tuvastab väga kiirelt ära, mis on Sulle vajalik ja mis mitte. Sellel kristallil on olemas vägi, mis suudab kaitsta ka väga ohtlikes olukordades.

Must turmaliin on auravälja tugevdav ja tervendav kristall. Tasakaalustab juurtšakrat, maandades energiat, suurendades füüsilist elujõudu ning hajutades pinget ja stressi. Kui kannad musta turmaliini koos mõne teise kristalliga, siis see kaitseb ka seda põhjust, miks see teine kristall Sinuga on. Näiteks kui kannad ka roosat kvartsi, siis turmaliin kaitseb armastust Sinu elus.

Turmaliin kaitseb ka elektromagnetilise sudu, kiirguse, psüühiliste rünnakute, ärasõnumiste ja pahasoovijate eest. Hoiab eemale salakavalad ja manipuleerivad inimesed. Puhastab negatiivseid mõtteid ning ergutab positiivset suhtumist. Aitab ravitseda paranoiat. Vabastab pinge, tasakaalustab mehelikku ja naiselikku energiat kehas.

Turmaliin abistab enese ja teiste mõistmist, viies Sind sügavale iseendasse, tugevdades eneseusaldust ja vähendades hirmu. Hävitab igasuguse ohvriks olemise tunde ja tõmbab ligi inspiratsiooni, kaastunnet ning tolerantsi. Must turmaliin suudab säilitada seda, mida oled loonud!

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Materjal: must turmaliin, pendel.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väekas OM sümboliga musta turmaliini pendel”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!