Tervistav kristallvesi roosa kvartsiga! Klaasist veepudel

25.00

Roosa kvarts – armastuse ja harmoonia kristall.

Kristallid energetiseerivad vett, aitavad korrastada vee molekulaarset struktuuri ja kannavad veele üle konkreetsele kristallile ainuomased omadused. See omakorda kandub meie kehasse, korrastab seda ja mõjub kehale tervistavalt.

See kaunis roosa kvartsi kristallidega joogipudel on valmistatud paksust klaasist ja talub seetõttu ka karmimat käsitsemist. Ideaalne pudel igapäevase joogivee laadimiseks ja kaasas kandmiseks. Pudeli kork on kindlalt ja tihedalt suletud, et pudel kogemata ei lekiks. Klaasist veepudeli suureks eeliseks on see, et vesi püsib kauem maitsvam ning on tervislikum kui näiteks plastpudelist tarbitud vesi. Pudelitega on kaasas elegantne must ümbris. Pudeli alumine osa on lahti keeratav, võimaldadaes asendada kristalle teist tüüpi kristallidega, neid aeg-ajalt puhastada ja uue energiaga laadida.

Roosa kvarts on kõige tähtsam südame ja südametšakra kristall, õpetades armastuse tõelist olemust. Roosa kvarts puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. Roosa kvarts on rahustav, olles asendamatu suurte elusündmuste korral.

Kui soovid armastust ligi tõmmata, siis vaata kindlasti roosa kvartsi poole. Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega. Tugevdab empaatiat ja tundlikkust ning abistab vajalike muutustega leppimisel. Roosa kvarts on emotsionaalselt kõige peenem ravitseja. Lastes vabaks väljendamata emotsioonid ja südamevalu ning muundades emotsionaalseid seisundeid, mis enam ei tööta, leevendab roosa kvarts sisemist valu ja aitab üle saada kaotusest.

Kui Sa pole kunagi armastust tunda saanud, avab roosa kvarts Sinu südame, nii et muutud armastusele vastuvõtlikuks. Kui oled aga armastanud ja kaotanud, lohutab Sind leinas. Roosa kvarts õpetab ka kuidas iseennast armastada, mis on elulise tähtsusega, kui oled olnud arvamusel, et Sind ei armastata. Inimene ei saa vastu võtta armastust ega vastu armastada, kui ei armastata iseennast. Roosa kvarts aitab imehästi iseendale andestada ja enesega leppida ning tugevdab eneseusaldust ja enesehinnangut.

Kasutamine: 

Kaudsel meetodil kristallvee valmistamine ehk vee asetamine kristallide keskele! Ühtlasi ka kõige lihtsam meetod. Täida pudel, aseta käed ümber pudeli ning õnnista vesi enda kõrgeimaks hüvanguks (“Õnnistan selle vee enese kõrgeimaks hüvanguks”) või lausu soovi korral mõni muu taotlus, oota mõnda aega ja lase kristallidel oma tööd teha (vähemalt 15 minutit) ning juba oledki valmis tarbima kaudsel meetodil laetud kristallivett. Enne esimest kasutamist puhasta ja lae kristallid tavapäraselt. Edaspidi korra kuus või vastavalt tundele.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Maht: 400 ml.
Materjal: klaas.
Mõõdud: 23 x 6,7 cm.

Tähelepanu! See pudel on valmistatud klaasist ja võib seetõttu olla tundlik temperatuurierinevuste suhtes. Soovitav on pudelit mitte kasutada kuumade ja üli külmade jookide tarbeks. Parim on kasutada pudelit ainult veega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tervistav kristallvesi roosa kvartsiga! Klaasist veepudel”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!