Tervistav kristallvesi ametüstiga! Klaasist joogipudel

36.50

Ametüst – rahu ja selguse kristall.

Kristallid energetiseerivad vett, aitavad korrastada vee molekulaarset struktuuri ja kannavad veele üle konkreetsele kristallile ainuomased omadused. See omakorda kandub meie kehasse, korrastab seda ja mõjub kehale tervistavalt.

See kaunis ametüsti kristallidega joogipudel on valmistatud paksust klaasist ja talub seetõttu ka karmimat käsitsemist. Ideaalne pudel igapäevase joogivee laadimiseks ja kaasas kandmiseks. Pudeli kork on kindlalt ja tihedalt suletud, et pudel kogemata ei lekiks. Klaasist veepudeli suureks eeliseks on see, et vesi püsib kauem maitsvam ning on tervislikum kui näiteks plastpudelist tarbitud vesi. Pudelitega on kaasas elegantne must ümbris. Pudeli alumine osa on lahti keeratav, võimaldadaes asendada kristalle teist tüüpi kristallidega, neid aeg-ajalt puhastada ja uue energiaga laadida.

Ametüst on üks kõige vaimsemaid kristalle, edendades jumalikku armastust, andes võime taibata selle tõelist olemust ning arendades isetust ja vaimset tarkust. Ametüst avab intuitsiooni ja suurendab vaimseid andeid. Aitab tunda end terviklikumana, keskendunumana ja oma võimeid kontrollida. Ametüst on kolmanda silma tšakra kristall. Ametüst puhastab aurat ja kujundab ümber negatiivset energiat. Kaitseb vaimsete rünnete eest, muutes ründe energia armastuseks. Muundab madalamad energiad vaimse ja eetermaailma kõrgemateks võngeteks.  Ametüst kaitseb vigastuste, õnnetuste, varaste, haiguste ja ohu eest. Samuti ka musta maagia eest.

Ametüst on erakordselt kasulik meelele, rahustades või ergutades vastavalt vajadusele. Tasakaalustab nii liigset elevust kui norutunnet. Mediteerimisel juhib mõtted maapealsetelt asjadelt rahu ja sügavama mõistmise juurde. Ametüst suurendab lootust, tõstab tuju ja rahustab hirme. Aitab tuua selgust, lõõgastust, rahuliku une. Ametüst hajutab viha, raevu, hirmu, ärevust. Leevendab kurbust ja leina ning aitab leppida kaotusega. Parandab mälu, suurendab motivatsiooni ning soodustab uute ideede omaksvõtmist. Ametüst tugevdab immuunsüsteemi, leevendab peavalu ja vabastab pingetest. Toetab mõõdukust, saades jagu igat liiki sõltuvustest ja blokeeringutest.

Hoiatus! Ametüsti ei tohiks kasutada paranoia ega skisofreenia puhul. Mitte puhastada ega laadida päikesevalgusega, sest ametüst pleegib päikese käes.

Kasutamine: 

Kaudsel meetodil kristallvee valmistamine ehk vee asetamine kristallide keskele! Ühtlasi ka kõige lihtsam meetod. Täida pudel, aseta käed ümber pudeli ning õnnista vesi enda kõrgeimaks hüvanguks (“Õnnistan selle vee enese kõrgeimaks hüvanguks”) või lausu soovi korral mõni muu taotlus, oota mõnda aega ja lase kristallidel oma tööd teha (vähemalt 15 minutit) ning juba oledki valmis tarbima kaudsel meetodil laetud kristallivett. Enne esimest kasutamist puhasta ja lae kristallid tavapäraselt. Edaspidi korra kuus või vastavalt tundele.

 

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Maht: 400 ml.
Materjal: klaas.
Mõõdud: 23 x 6,7 cm.

Tähelepanu! See pudel on valmistatud klaasist ja võib seetõttu olla tundlik temperatuurierinevuste suhtes. Soovitav on pudelit mitte kasutada kuumade ja üli külmade jookide tarbeks. Parim on kasutada pudelit ainult veega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tervistav kristallvesi ametüstiga! Klaasist joogipudel”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)