Tervistav kristallvesi mäekristalliga! Klaasist veepudel

36.50

Mäekristall – meistertervendaja ja energiate korrastaja.

Kristallid energetiseerivad vett, aitavad korrastada vee molekulaarset struktuuri ja kannavad veele üle konkreetsele kristallile ainuomased omadused. See omakorda kandub meie kehasse, korrastab seda ja mõjub kehale tervistavalt.

See kaunis mäekristallidega joogipudel on valmistatud paksust klaasist ja talub seetõttu ka karmimat käsitsemist. Ideaalne pudel igapäevase joogivee laadimiseks ja kaasas kandmiseks. Pudeli kork on kindlalt ja tihedalt suletud, et pudel kogemata ei lekiks. Klaasist veepudeli suureks eeliseks on see, et vesi püsib kauem maitsvam ning on tervislikum kui näiteks plastpudelist tarbitud vesi. Pudelitega on kaasas elegantne must ümbris. Pudeli alumine osa on lahti keeratav, võimaldadaes asendada kristalle teist tüüpi kristallidega, neid aeg-ajalt puhastada ja uue energiaga laadida.

Mäekristall ehk selge ja kirgas kvarts on meie planeedil kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall. Mäekristall ehk kristallide maailma tõeline meister neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadide vabastaja.

Mäekristall tervendab ja ennetab haigusi, toimib hingetervendajana, suurendab vaimset võimekust ning häälestab selle kandjat kõrgemale juhatusele. Ta viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. Kvarts puhastab ja võimendab elundeid ning energiakeha ja tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Kvartsil on võime lahustada karmaseemneid ehk minevikuelu traumat, suhtumist või haigust, mis paikneb energiakehas ning mis võib areneda haigusseisundiks või haiguseks praeguses elus.

Mäekristall suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu on eriti hea kaaslane õppimisel. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib mäekristall välja häirivad segajad. Soodustab suhete selginemist, juhtides eemale kõik segavad energiad, likvideerides sisemaailma kuhjunud kaose ja tuues rahu.

Mäekristall on meisterravitseja ja kristalli võib kasutada iga haigusseisundi puhul ravi toetava abivahendina.

Kasutamine:

Kaudsel meetodil kristallvee valmistamine ehk vee asetamine kristallide keskele! Ühtlasi ka kõige lihtsam meetod. Täida pudel, aseta käed ümber pudeli ning õnnista vesi enda kõrgeimaks hüvanguks (“Õnnistan selle vee enese kõrgeimaks hüvanguks”) või lausu soovi korral mõni muu taotlus, oota mõnda aega ja lase kristallidel oma tööd teha (vähemalt 15 minutit) ning juba oledki valmis tarbima kaudsel meetodil laetud kristallivett. Enne esimest kasutamist puhasta ja lae kristallid tavapäraselt. Edaspidi korra kuus või vastavalt tundele.

 

3 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Maht: 400 ml.
Materjal: klaas.
Mõõdud: 23 x 6,7 cm.

Tähelepanu! See pudel on valmistatud klaasist ja võib seetõttu olla tundlik temperatuurierinevuste suhtes. Soovitav on pudelit mitte kasutada kuumade ja üli külmade jookide tarbeks. Parim on kasutada pudelit ainult veega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tervistav kristallvesi mäekristalliga! Klaasist veepudel”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)