Tagasivooluga koonusviirukite komplekt vanilje (20 tk)

6.50

Selles ilusa disainiga topsis on 20 suurt koonusviirukit. Viiruki kõrgus on 3,5 cm ja läbimõõt 1,5 cm. Viiruki põlemisaeg on ligikaudu 40 minutit. Tagasivooluga koonusviirukeid põletatakse langeva suitsu efektiga koonusviirukite põletites. Need kvaliteesed koonusviirukid on valmistatud käsitööna Indias. 100% vegan.

Vanilje on tuntud armastusetaim ja romantiliste tunnete tekitaja. 

Vanilje magus lõhn loob rahuliku ja armastava õhkkonna. Vaniljeviirukit on hea põletada romantilisel õhtul armsamaga, armastuse kristallide puhastamiseks, pärast arusaamatusi või tülisid, vaimse võimekuse suurendamiseks. Samuti lõõgastumiseks ning pinge, stressi ja ärevuse maandamiseks. Viiruki regulaarne kasutamine aitab saavutada väga head emotsionaalset seisu. Põleta vaniljet iga kord, kui tunned, et soovid oma elus rohkem armastust kogeda, saada ja jagada. Vaniljeviirukit põletades võid tunda, kuidas mured kaovad ja suudad rohkem hetkes olla ning seda nautida.

Kasutamine: Hoia viirukit ühes käes ning pööra süütamiseks küljele. Süüta viiruki peenem ots. Koonsviiruki põlema panemine võtab aega 5–10 sekundit, sestap on seda mugavam teha tulemasinaga. Kustuta leek ning aseta suitsev viiruk koonusviiruki põletile. Sobiva koonusviiruki põleti saad valida endale SIIT.

5 laos

Kirjeldus

✨ Minu kogemus ✨

Erakordne on koonusviirukite puhul see, et viiruki põlemisel jääb tuhk põletile koonusekujuliselt kenasti püsti, võimaldades tuhast imelihtsalt segadust tekitamata vabaneda. Tagasivooluga koonusviirukit põleta pisikeses keraamilises kausis või spetsiaalses põletis. Kausis põletades tekib põhjale imeilus keerlev suitsupilv, mida on rahustav vaadata. Eriti soovitan tumedat kaussi, kust valge suitsupilv kenasti esile tuleb. Tagasivooluga koonusviirukid suitsevad mõlemast otsast. Jälgi, et viiruk enam ei suitseks, kui hakkad tuhka ära viskama. Soovitan tuha puistada veega täidetud anumasse või kraanikaussi, et vältida koonuse jäägi edasi põlemist näiteks prügikastis.

Tagasivooluga koonusviirukeid, nagu ka kõiki teisi, põletan alati kergelt lahtise aknaga. Nii saab kõik ebavajalik koduseinte vahelt väljuda ja ruum täitub viiruki mõnusa, sügava ja pikalt püsiva aroomiga. Õhtul põletatud koonusviiruki meeldivat aroomi on tunda veel hommikulgi ja vastupidi. Mida kauem on õhus tunda viirukit, seda pikemalt saab konkreetne taim oma puhastavat ja tervendavat tööd teha. Olen tagasivooluga koonusviirukitega ülirahul, sest niivõrd head, puhast ja pikalt kestvat aroomi pole mina varem veel ühegi viirukiga tundnud. Põletan neid ka ilma spetsiaalse põletita.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tagasivooluga koonusviirukite komplekt vanilje (20 tk)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)