Tagasivooluga koonusviirukite komplekt Nag Champa (20 tk)

Selles ilusa disainiga topsis on 20 suurt koonusviirukit. Viiruki kõrgus on 3,5 cm ja läbimõõt 1,5 cm. Viiruki põlemisaeg on ligikaudu 35 minutit. Tagasivooluga koonusviirukeid põletatakse langeva suitsu efektiga koonusviirukite põletites. Need kvaliteesed koonusviirukid on valmistatud käsitööna Indias. 100% vegan. Sobiva koonusviiruki põleti saad valida endale SIIT.

Nag Champa on imeilus õistaim, mille õlist ja taimepurust on viirukid loodud. Nag Champa on India üks traditsioonilistest viirukitest. Nag Champa aroom muudab positiivsemaks, rahulikumaks, rõõmsameelsemaks ja parandab tuju. Nag Champa viiruki magus aroom toob armastuseenergiat. Sobib hästi kasutamiseks ka meditatsiooni ajal, sest aitab kiirelt meditatiivsesse seisundisse minna. Samuti soodustab erinevate rituaalide läbiviimist. Nag Champa viirukit tasub põletada ka siis, kui soovid muuta ruumi atmosfääri romantilisemaks ja sensuaalsemaks. Viiruk sobib hästi ka armastuse kristallide puhastamiseks. Nag Champa aitab maandada stressi ja toetab depressioonist paranemist. Aitab lõõgastuda ja muremõtteid eemale peletada.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

10 laos

Kirjeldus

✨ Minu kogemus ✨

Erakordne on koonusviirukite puhul see, et viiruki põlemisel jääb tuhk põletile koonusekujuliselt kenasti püsti, võimaldades tuhast imelihtsalt segadust tekitamata vabaneda. Tagasivooluga koonusviirukit põleta pisikeses keraamilises kausis või spetsiaalses põletis. Kausis põletades tekib põhjale imeilus keerlev suitsupilv, mida on rahustav vaadata. Eriti soovitan tumedat kaussi, kust valge suitsupilv kenasti esile tuleb. Tagasivooluga koonusviirukid suitsevad mõlemast otsast. Jälgi, et viiruk enam ei suitseks, kui hakkad tuhka ära viskama. Soovitan tuha puistada veega täidetud anumasse või kraanikaussi, et vältida koonuse jäägi edasi põlemist näiteks prügikastis.

Tagasivooluga koonusviirukeid, nagu ka kõiki teisi, põletan alati kergelt ahtise aknaga. Nii saab kõik ebavajalik koduseinte vahelt väljuda ja ruum täitub viiruki mõnusa, sügava ja pikalt püsiva aroomiga. Õhtul põletatud koonusviiruki meeldivat aroomi on tunda veel hommikulgi ja vastupidi. Mida kauem on õhus tunda viirukit, seda pikemalt saab konkreetne taim oma puhastavat ja tervendavat tööd teha. Olen tagasivooluga koonusviirukitega ülirahul, sest niivõrd head, puhast ja pikalt kestvat aroomi pole mina varem veel ühegi viirukiga tundnud. Põletan neid ka ilma spetasiaalse põletita.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tagasivooluga koonusviirukite komplekt Nag Champa (20 tk)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)