Sünnikivi märts! Pisike akvamariin ripats

5.00

Akvamariini rahustavad energiad vähendavad stressi ja vaigistavad meelt. Akvamariin harmoniseerib ümbrust ja kaitseb saasteainete eest. Muistsetel aegadel usuti, et akvamariin tegutseb vastu pimedusjõududele ja nõutab valgusvaimudelt soosingut. Meremehed kandsid akvamariini kaasas kui uppumisvastast talismani. Akvamariin rahustab meelt, eemaldades kõrvalised mõtted. Kristall filtreerib ajusse jõudvat teavet ja teravdab taju, teritab intellekti ja korrastab segadust. Akvamariinil on võime aidata viia lõpetamata asjad lõpule. Akvamariin suurendab eneseväljendusoskust.

Akvamariinist on kasu sügavale peidetud emotsionaalsete seisundite mõistmisel ja oma sisemiste tunnete tõlgendamisel. Akvamariin leevendab hirme ja suurendab tundlikkust. Vaimselt teravdab akvamariin intuitsiooni ja avab selgeltnägemise. Akvamariin on imeline meditatsioonikivi, mis aktiveerib teadvuse kõrgemad olekud, suurendab spirituaalset teadlikkust ning innustab inimkonda aitama.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Värv: kuldne.

Läbimõõt: 6 mm.

Materjal: akvamariin, 925 hõbe.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sünnikivi märts! Pisike akvamariin ripats”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!