Spirituaalsuse kristall! Kaunis sodaliit käevõru

12.50

Sodaliit on rahutooja, maandades närvilisi energiaid, eemaldades ärevust ja blokeerides kahjulikke energiaid. Sodaliit aitab muutuda tänulikumaks, ausamaks, heatahtlikumaks. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul iseendaga aus olla ning vabastab harjumusi ning mõttelaadi, mis ei too ei Sinule ega teistele midagi head.

Sodaliit on enesetervendamise, taastamise ja transformatsiooni läbi viiva toimega kristall. Pikaajaline sodaliidi kandmine või suuremates kogustes oma kodus hoidmine toob väga suuri muudatusi hingeellu.

Sodaliit on kristall, mis aitab avada peidetud spirituaalseid andeid, nagu näiteks selgelttajumine, selgeltkuulmine, selgeltnägemine või telepaatilised oskused. Sodaliit kuulub intuitsiooni ja spirituaalse arendamise ning inglikristallide sekka. Sodaliit on seotud ülemiste tšakratega, kõige enam just kolmanda silma tšakraga. Sodaliit muudab intuitsiooni tugevamaks, arendab inimest spirituaalsemaks ning selle käigus avab hinge müstikale. Sodaliit aitab nii inglite kui ka hingedega ühenduses olla.

Sodaliit loob emotsionaalset tasakaalu ja rahustab paanikahoogusid. Võib muuta kaitselolekus või ülitundlikku inimest, lastes vabaks tuumikhirmud, foobiad, süütunde ja kontrollmehhanismid, mis takistavad inimest olema see, kes ta tegelikult on. Tõstab enesehinnangut, kergendab enesega leppimist ja suurendab eneseusaldust. Sodaliit on kristall, mis toob varjus olevad omadused pinnale, et võtta need vastu ilma hukkamõistuta.

Sodaliit kõrvaldab vaimse segaduse. Soodustab ratsionaalset mõtet, objektiivsust, tõde ja intuitiivset taju koos oma tunnete sõnastamisega. Kuna sodaliit rahustab meelt, siis võimaldab vastu võtta ka uut informatsiooni. Sodaliit ergutab vanade vaimsete seisundite ja jäikade mõttemallide vabastamist, luues ruumi uute arusaamade praktikasse rakendamiseks.

Sodaliit on ka kirjanike kristall, mis toob inspiratsiooni ja häid ideid. Sodaliit kaitseb ideede varastajate eest ja blokeerib ära ebaõnne, mis võib kirjanikku saata. Sodaliit on ka iseäranis kasulik rühmatöös, sest toob harmooniat ja solidaarsust ühise eesmärgi poole püüdlemisel. Stimuleerib usaldust ja seltsimehelikkust rühma liikmete vahel.

 

 

 

 

 

 

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ühe kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 19 cm).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Spirituaalsuse kristall! Kaunis sodaliit käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)