Seleniittorn spiraal 10 cm

10.00

Seleniit on üks minu lemmikuid! Seleniit on väga peene vibratsiooniga, mis toob meeltesse selgust ning aitab avada kolmandat silma ja kõrgemat kroontšakrat. See leebe kristall toob kaasa sügava rahu. Seleniit on suurepärane abiline meditatsioonis ja vaimses töös.

Seleniiti saab kasutada kaitsva võre moodustamiseks kodu ümber, luues sel kombel ohutu ja rahuliku ruumi, mis ei lase sisse välismõjusid. Selleks aseta kodu nelja välisnurka või konkreetse ruumi, mida soovid hoida, nelja nurka seleniitkristall. Majja paigutatud suur seleniiditükk kindlustab aga rahumeelse atmosfääri.

Seleniit suudab tuua Sinu ellu rahu, tasakaalu, stabiilsuse ja heaolu. Seleniit lõõgastab keha ja tasakaalustab emotsioone. Seleniit on äärmiselt puhastava toimega kristall, olles suurepärane ruumide energiate puhastaja. Seleniit rahustab maha igasuguse närvilise energia, mis kodus eksisteerib. Seleniidi lähedus on eriti kasulik neile, kellel on nõrk närvisüsteem või kes on ülitundlikud. Seleniit aitab luua rahuliku õhkkonna ning tuua inimese sisse sügava rahu ja selguse.

Seleniidil saad suurepäraselt puhastada ja ka laadida oma kristalle. Seleniit puhastab, laeb, taasaktiveerib ja võimendab loomulikult sellele asetatud kristalle ja kristallehteid. Aseta igal õhtul oma kristallehted seleniidile ning hommikuks on nad puhtad ja laetud. Nahaga pidevalt kontaktis olevad kristallehted võiks asetada ööseks puhastuma ja laadima just seleniidile. Seleniiti ei tohi puhastada veega, kuna seleniit lahustub märjaks saades. Füüsiliseks puhastamiseks võib seleniiti puhastada õrnalt niiske lapiga. Kuigi seleniit suudab puhastada teisi kristalle, soovitan ikkagi ka seleniiti ennast aega ajalt salvei ja/või Palo Santo suitsuga ära puhastada.

See harmoonilise energiaga kristall, mille lähedust inimesed naudivad, on üks tugevamaid inglite kristalle. Seleniit aitab inglitega ühenduses olla. Seleniidiga pääseb ligi inglite teadvusele ja kõrgemale juhatusele.

Seleniit on kristall, mis aitab enese mõtted selgeks saada. Hoides seleniiti käes, hakkavad mõtted selginema, ebavajalikud mõtted lahustuma ja sisse tekib rahu. Seleniit akanalaual aitab eemale hoida nii halbu hingesid kui õudusunenägusid. Kasulik just lastele ja ülitundlikele. Seleniit aitab blokeerida teiste inimeste halva mõju, negatiivsuse, mõjutamise, kiusamise, manipuleerimise. Väga kasulik kristall nii koju kui tööle.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

4 laos

Kirjeldus

Mõõdud: 10 cm kõrge.
Kaal: ca 200 g.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Seleniittorn spiraal 10 cm”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!