Musta obsidiaani ja elupuu sümboliga ripats “Kuu”

10.50

Suurepärane kaitsekilp kõige halva eest! Must turmaliin on üks tugevamaid kaitsekristalle, kaitstes igat liiki negatiivse energia eest. Must turmaliin moodustab kristalli kandmisel kaitsva kilbi ümber inimese keha. Kui Sinu poole suunduvad energiad, mis võivad Sind häirida, segada, rivist välja lüüa, liiga teha, siis must turmaliin ei lase sellistel energiatel Sinuni jõuda. Negatiivsus põrkab tagasi sinna, kust see pärit on.

Must turmaliin on kui energiate filter, mis tuvastab väga kiirelt ära, mis on Sulle vajalik ja mis mitte. Sellel kristallil on olemas vägi, mis suudab kaitsta ka väga ohtlikes olukordades.

Must turmaliin on auravälja tugevdav ja tervendav kristall. Tasakaalustab juurtšakrat, maandades energiat, suurendades füüsilist elujõudu ning hajutades pinget ja stressi. Kui kannad musta turmaliini koos mõne teise kristalliga, siis see kaitseb ka seda põhjust, miks see teine kristall Sinuga on. Näiteks kui kannad ka roosat kvartsi, siis turmaliin kaitseb armastust Sinu elus.

Turmaliin kaitseb ka elektromagnetilise sudu, kiirguse, psüühiliste rünnakute, ärasõnumiste ja pahasoovijate eest. Hoiab eemale salakavalad ja manipuleerivad inimesed. Puhastab negatiivseid mõtteid ning ergutab positiivset suhtumist. Aitab ravitseda paranoiat. Vabastab pinge, tasakaalustab mehelikku ja naiselikku energiat kehas.

Turmaliin abistab enese ja teiste mõistmist, viies Sind sügavale iseendasse, tugevdades eneseusaldust ja vähendades hirmu. Hävitab igasuguse ohvriks olemise tunde ja tõmbab ligi inspiratsiooni, kaastunnet ning tolerantsi.

Must turmaliin suudab säilitada seda, mida oled loonud!

Erinevates kultuurides tuntakse Elupuu sümbolit kosmilise puu, maailma puu, püha puu ja elu puuna. Elupuu sümboliseerib tarkust, kaitset, jõudu, küllust, ilu ja lunastust. Muidugi on Elupuu ka elu enda sümbol. Oma juurtega maas on tal kontakt allilmaga. Puu oksad aga ulatuvad taeva poole. Elupuu on vahendaja Jumalate ja inimeste vahel. Elupuu on ka võimas kasvu sümbol. Lisaks sümboliseerib elupuu igavest elu ja surematust.

3 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mõõdud: 4 cm.

Märka! Kuna tegemist on looduslikku päritolu kiviga, siis iga ehe on teisest veidi erinev! Kahte täpselt ühesugust ehet pole võimalik looduslikust kivist luua.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Musta obsidiaani ja elupuu sümboliga ripats “Kuu””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)