Rahustav ja jõudu andev punase ahhaadi käevõru

15.00

Ahhaat on leevendav ja rahustav kristall, mis aitab luua emotsionaalse, füüsilise ja intellektuaalse tasakaalu. Stabiliseerib aurat, kõrvaldades ja kujundades ümber negatiivsed energiad. Ahhaadi puhastav mõju on eriti võimas füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Ahhaat töötab aeglaselt, ent annab jõudu ja tugevust.

Ahhaat kergendab iseendaga leppimist. Suurendab enesekindlust, aitab ennast analüüsida ja tajuda peidetud asjaolusid, juhtides Sinu tähelepanu igale haigusseisundile, mis segavad Sinu heaolu.

Ahhaat soodustab vaimset tööd, parandades keskendumist, taju ja analüüsivõimet, viies probleemide praktiliste lahendusteni. Ahhaadi tõe armastus julgustab oma tõde välja ütlema.

Aitab üle saada negatiivsusest ja südamevalust. Ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja annab julgust uuesti alustada. Ahhaat on kasulik igasuguse emotsionaalse trauma puhul, luues turvatunde sisemise pinge lahustamise teel.

Ahhaat suurendab vaimset teadlikkust. Soodustab vaikset mõtisklemist ja elukogemuste omandamist, juhtides vaimse kasvu ja sisemise stabiilsuseni.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ühe kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rahustav ja jõudu andev punase ahhaadi käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!