Täiuslikud pisikesed küünlad küünlamaagia läbiviimiseks

Küünlamaagia on üks lihtsamaid ja ilusamaid maagia läbiviimise mooduseid. Mina teen samuti aeg-ajalt küünlamaagiat ja kogu hingest tulev soov, mis ühes küünla põlemisega universumisse kandub, on määratud täituma.

Igas pakis on 12 lõhnastamata küünalt ja iga küünla põlemisaeg on 1 tund. Küünlad on lühikesed, 10 cm pikkused, et oleks mugav küünlamaagiat lõpuni viia, lastes küünlal lõpuni põleda ja soovil Universumisse kanduda. Iga küünlaga on kaasas pisike ingliskeelne küünlamaagia õpetuse kaart, millel olemas ka taotluste näidised, mida Universumilt soovi korral endale soovida. Mina soovitan oma küünla aga ise eesmärgistada, vastavalt sellele, mida oma ellu juurde soovid. Valikus olevad värvid ja värvide tähendused leiad lisainfost. Alati võib kindlat värvi küünalt põletada ka lihtsalt niisama, selle positiivsete energeetiliste omaduste tõttu. Iga värv on oma erilise väega ja aitab tuua Sinu ellu erinevaid energiaid.

Kuidas küünlamaagiat läbi viia? Vali endale küünlad, mille värv läheb kõige paremini kokku Sinu soovituga. Kui soovid küllust, vali roheline küünal. Kui soovid enda ellu rohkem õnne ja rõõmu, vali kollane küünal jne. Küünlamaagiat saab läbi viia nii maagiaõliga kui ka taotlusega/sooviga/eesmärgiga või soovitu nikerdamisega küünlale. Kasutades maagiaõli, määri vastavat värvi küünal kokku spetsiaalse õliga ning süüta küünal põlema. Hea maagiaõli leiad näiteks www.inglitepood.ee lehelt. Inglitepoe maagiaõlidega tuleb kaasa ka täpne juhend, kuidas küünlamaagiat läbi viia. Võid nikerdada küünla sisse hambaorgiga ka sõnad või soovi, mida enesele soovid ja süüdata küünal põlema. Andes küünlale sõnadega eesmärgi ehk lugedes küünlale sõnad peale, suuna mõned minutid oma energia küünlale. Hoia küünalt käes, sulge silmad, hinga sügavalt ja lausu oma taotlus kõva häälega või visualiseeri seda oma mõtteis. Seejärel süüta küünal ja lase sel täiesti lõpuni põleda ning ise kustuda. Kui Sa ei lase küünlal lõpuni põleda ja puhud selle vahepeal ära, siis puhud Sa ka oma soovi ära ning küünlamaagia ebaõnnestub. Järgi jäänud küünla lõpuga toimeta rahumeeli nii, nagu toimetad ka teiste küünaldega. 

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

 

 

 

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Küünla pikkus: 10 cm
Põlemise aeg: 1 tund.

Valikus olevad värvid ja värvide tähendused:

Roosa – enesearmastus. Roosa küünal omab tohutut tingimusteta armastuse, helluse ja kiindumuse energiat. Roosa soodustab rõõmu ja puhtaid emotsioone, lahustab viha ja kurbust. Roosa on ka suurepärane värv romantiliste õhtusöökide jaoks, sest sellel on sensuaalsuse ja mugavuse aura. Roosa küünal sobib väga hästi ka tundlikkuse ning puhaste ja tõeliste tunnete äratamiseks, olles suurepärane valik kodu kaunistamiseks.

Lilla – vähem stressi. Kuna lilla on energeetilise muundumise värv, on lilla küünal otseselt seotud vaimsusega. Lilla on kaitseküünal, millel on võime hajutada negatiivseid energiaid ja muuta need positiivseteks ning pärssida psüühilisi ja vaimseid rünnakuid. Samuti võib see aidata vabaneda sõltuvustest või kui tunnete, et keegi või miski imeb teie energiat, sest sellel on väga võimas kaitsev energia. Lilla on seotud Kuu energiatega ja selliste teemadega, nagu emotsioonid, intuitsioon ja müstika.

Roheline – küllus. Rohelist küünalt põleta siis, kui soovid oma ellu rohkem küllust ning rahalist õnne ligi meelitada. Rohelisel küünlal on tervendamise, kaitse, õnne ja viljakuse energia. Kuna roheline on loodusega tihedalt seotud värv, annab roheline küünal rahu ja tasakaalu. Rohelist küünalt võib süüdata tervise ja heaolu edendamiseks. Roheline on seotud Veenuse ja peaingel Raafaeliga, kes valitsevad tervist ning kurbuse ja halbade tunnete tervendamist. Rohelisel küünlal on tugev tervendav jõud.

Kollane – õnn. Kollane küünal on seotud päikesega ja omab rõõmu, tarkuse ja selgeltnägemise energiat. Mediteerimine kollase küünla leegi all toob kaasa meele laienemise Universumi tarkusele ning pakub rõõmu ja õnne, parandades ärevuse ja kurbuse kriise. Kollane on seotud ka eduga äritegevuses ja raha teenimisega. Kollane parandab ja stimuleerib suhtlemist ning tõrjub kibestumust ja kurbust. Kollast küünalt kasutatakse sageli professionaalse ja rahalise edu saavutamiseks, samuti tuleb kollane kasuks avalikkusega seotud ja loovust nõudvatele töökohtadele.

Must – negatiivsusest vabanemine. Musta värvi küünalt kasuta siis, kui soovid millestki vabaneda, mis loob Sinu elus takistusi. Kui soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ning negatiivsest energiast vabaneda. Must küünal tõrjub välja halbu energiaid, sest sellel on võime absorbeerida kahjulikke vibratsioone enda ümber.

Punane – kirg. Punane küünal suurendab armastust, tugevust, julgust ja tahtejõudu. Samuti mõjub positiivselt tervisele. Punane on ka juurtšakra värv, mis on väga olulisel määral seotud meie füüsilise tervisega. Punast küünalt on hea kasutada armuenergia suurendamisel ja tervisehädade puhul, kuna aitab suurendada organismi vastupanuvõimet. Punasel küünlal on tugev armastuse, kirglikkuse ja täitumise energia. Punasel küünlal on võime juurutada perekonna armastust ja on Universumis väga tugeva vibratsiooniga. Seetõttu võib seda kasutada kiireloomuliste taotluste puhul. Punane on seotud seksuaalsuse, tugevuse ja julguse energiatega. Punast värvi küünalt kasutatakse sageli just jõulude ajal, mis on ühtsuse ja perekonna toitmise aeg. Punane on võimas hirmude ja psüühiliste rünnakute vastu võitlemisel, sest selle kaitsev jõud on tohutu, samuti siis, kui on vaja astuda vastu isiklikele takistustele ja lahingutele. Punast värvi küünalt kasutatakse ka siis, kui keegi püüab teie tegevust saboteerida.

Oranž – külgetõmme. Oranž küünal ühendab endas punast ja kollast värvi, mistõttu on ideaalne värv entusiasmi, julguse, kunstilise ja sportliku tegevuse jaoks. Oranž elavdab emotsionaalset ja ergutab füüsilist keha ning on suurepärane sõpruse ja lõbu ligitõmbamiseks. Oranž on ideaalne enesehinnangu, enesekindluse, entusiasmi ja edu suurendamiseks ettevõtmistes. Oranži värvi küünla põletamine on kasulik suhtlemisele ja motivatsioonile.

Helesinine – harmoonia. Sümboliseerides rahu, toob helesinine küünal rahu ja emotsionaalset tasakaalu. Helesinist küünalt võib kasutada meditatsiooniks, kuna soodustab täielikku tähelepanu ning stimuleerib inspiratsiooni ja Universumi heade energiate otsimist.

Valge – vaimne tervenemine. Valge on tasakaalu, rahu, puhtuse ja vaimsuse sümbol. Valget küünalt tasuks põletada hetkedel, kui tuned, et vajad sisemist rahu ja tasakaalu. Ehk kui tunned end närviliselt, ärevil, pinges või oled lihtsalt kurb. Valge küünal on universaalne küünal ja toimib Sinu kodu ja auravälja puhastavalt. Valge küünal toob koju juurde värskendavat ja puhast energiat. Valge küünal aitab leida tõde Sinu sisemise maailma kaudu, aitab luua kontakti iseendaga.

Pruun – maandus. Pruun on tasakaalustav värv. Pruuni värvi küünal esindab viljakust, kasvu, jõukust, tervenemist, turvalisust, kaitset, vastupidavust, stabiilsust ja tasakaalu. Pruuni värvi küünalt põleta siis, kui vajad maandavat energiat. Pruuni värvi küünal aitab olla keskendunud ja hetkes, siin ja praegu. Aitab vähendada otsustusvõimetust ning suurendab keskendumisvõimet. Hea põletada nii tööalaste probleemide kui õpingute korral. Pruuni küünla tugev maandav energia aitab kasutada enese sisemist jõudu ja jääda tähelepanelikuks ka rasketes olukordades. Aitab jääda rahulikuks ja tunda ennast turvaliselt. Pruun küünal pakub kaitset negatiivsete energiate eest. On energeetiliselt tervendav ja tasakaalustav. Pruuni küünalt võib põletada ka juhul, kui soovid parandada oma materiaalset seisu.

Tumesinine – suhtlemine. Tumesinine või erksinine küünal tõmbab ligi sisemist rõõmu, tarkust, parandab enesehinnangut ning aitab õitsengut äris ja keskendumist õpingutes. Samuti soodustab see rahu kodus, ideede tasakaalu, intellekti ja õiglust. Tumesinine on kõritšakra värv, mis on otseselt seotud meie võimega end väljendada, teisi kuulata ja oma tõde rääkida.

Kõik värvid.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Täiuslikud pisikesed küünlad küünlamaagia läbiviimiseks”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)