Meeste käevõru aromaatse seedripuu ja ametüstiga

7.50

Seedripuud, mis on tuntud oma sügava, maalähedase aroomi poolest, on läbi aegade austatud maandavate ja puhastavate omaduste poolest. Nendes käevõrudes ei ole seedripuu mitte ainult vastupidav ja nahale meeldiv materjal, vaid ka looduslikult aromaatne, soodustades rahu ja selgust. Arvatakse, et selle rahustav aroom parandab meditatsiooni ja vaimset praktikat.

Ametüst soodustab intuitsiooni ning aitab avada sisemist vaadet. Suurepärane kristall selgeltnägijatele ja spirituaalsetele praktikutele. Ametüst on võimas stressi ja pingete leevendaja. Aitab luua rahulikku meelt ning toetab tasakaalu. Ametüst soodustab head und ja aitab mäletada unenägusid. Samuti aitab vältida liiga pikka und. Ametüst kaitseb negatiivsete energiate eest ning aitab hoida tervist. Ametüst on olnud reisijate kaitseamuletiks ning kaitseb ka musta maagia eest.

3 laos

Kirjeldus

Ajatu disainiga käevõrud sobivad igale vanusele, muutes need ideaalseks kingituseks kõigile, kes on teel vaimse teadlikkuse ja eneseleidmise poole. Käevõru sobib suuruselt meeste randmele!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Meeste käevõru aromaatse seedripuu ja ametüstiga”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)