Keraamiline langeva suitsu efektiga koonusviiruki põleti “Lootos”

9.00

Lootos on armastuse, rahu, puhtuse ja külluse sümbol.

See lihtne, kuid imeliselt ilus tagasivooluga koonusviiruki põleti võidab südameid. Tegemist on lootose õie kujulise keraamilise põletiga, mille mustalt taustalt on valge suitsujuga kenasti nähtav. Kui tagasivooluga koonusviiruk põletis süüdata, hakkab suits hüpnotiseerivalt avaustest kose efektiga välja valguma. Suits langeb anuma põhjale, kus seda saab vaadelda veel pikka aega. Tohutult ilus ja rahustav vaatepilt.

Tagasivooluga koonusviirukid suitsevad mõlemast otsast. Ülemine suitsujuga tõuseb ühtlase joana õhku ning alumine loob rahustava langeva suitsu efekti. Tegemist on pisikese koonusviiruki põletiga (mõõdud lisainfos).

Meelepärase aroomiga tagasivooluga koonusviirukid saad valida SIIT.

2 laos

Kirjeldus

Materjal: keraamika.

Mõõdud: 4 x 12 x 12 cm (kõrgus x laius x sügavus).

Tähelepanu! Parima efekti saavutamiseks põleta tagasivooluga koonusviirukit siseruumis sellises kohas, mis on eemal igasugusest äkilisest õhuliikumisest. Kasuta põletis ainult tagasivooluga koonusviirukeid, sest tavalised koonusviirukid ei loo soovitud efekti. Tagasivoolu efekti saavutamiseks võib kuluda pärast viiruki süütamist kuni kümme minutit. Pärast tagasivooluga koonusviiruki põletamist on normaalne, et põletile ilmub õline jääk. Õlijäägi saad kergesti eemalda voolava vee all või kasutades niisket lappi.

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Keraamiline langeva suitsu efektiga koonusviiruki põleti “Lootos””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)