Külmetushaiguste ravi! 100% looduslik eeterlik õli ingver

8.50

Goloka® on oma toodete poolest väga hästi tuntud. Bangalores Indias asuv mittetulundusorganisatsioon Goloka Seva Trust eripära seisneb selles, et 100% tulust läheb heategevuse toetamiseks Indias. Goloka missioon on pakkuda parima kvaliteediga looduslikke tooteid ning abistada heategevuslikke ettevõtmisi, nagu näiteks mahepõllumajanduse toetamine või lehmade kaitsmine.

Ingveri eeterlik õli: 

✨ Aitab leevendada seedehäireid ja iiveldust.
✨ Toetab üldist seedetrakti tervist.
✨ Vabastab stressist.
✨ Leevendab külmetushaigusi, peavalu, valu alakõhus ja aitab maksal puhastuda.
✨ Leevendab iiveldust ja merehaigusi (paar tilka õli plaastrile kinnitatuna kõrva taha).

Ingver on pärit Indiast, kus iidsete aegade ajurveda-ravitsejad kasutasid seda toidu säilitajana, seedetegevuse soodustajana ning hingelise ja füüsilise tasandi puhastajana. Küüslaauk põlati usupühade eel ära, kuid ingverit tarbiti ohtralt, et olla jumalate jaoks puhas ja magusalt lõhnav. Kreeklased keerasid juure ümber tüki leiba ja sõid seda pärast tugevat einet ssedehäirete vältimiseks. Sellest pärineb ka sõna piparkook (ingl gingerbread ehk ingverileib). 

Ingveri eeterlik õli on suurepärane kodu puhastaja. Ingver vabastab närvilisest ja stressi tekitavast energiast ning asendab selle rahutundega, luues rahuliku ja armastava atmosfääri. Kui oled ise närviline ja stressis, siis põleta ingveri eeterlikku õli enese vahetus läheduses. Ingver on looduslik närvide rahustaja. Ingveri eeterlik õli aitab vabastada ka kristallidesse kogunenud stressienergia. Selleks aseta kristallid lihtsalt õlilambi vahetusse lähetusse. Ingveri eeterliku õli aroomi sisse hingamine on suurepäraseks abiks ka seedehäirete ja iivelduse korral. Samuti aitab ingver terveneda külmetushaigustest. Ingveri eeterlik õli aitab väga hästi lagundada lima, mis on haigestumisel kurku tekkinud. Selleks tee endale ingveri eeterliku õliga auru ja hinga seda enesele sisse. Samuti aitab ingveri eeterlik õli leevendada valu alakõhus, näiteks menstruatsioonikrampide korral. Selleks kanna paar tilka õli rohke baasõliga alakõhu piirkonnale ja masseri õli naha sisse. Ingver suudab parandada ka maksatööd, seda ergutada ja kiirendada toksiinide puhastumist kehas. Kui oled kasutanud ravimeid või tarbinud alkoholi, siis võid määrida paar tilka ingveri eeterlikku õli rohke baasõliga maksa piirkonnale seljal.

Eeterlikku õli võib lisada mõned tilgad vannivette, baasõlisse massaažiks, aroomilampi või õhuniisutajasse segatuna veega. Samuti võid oma lemmik eeterlikku õli lisada veele, mida kasutad saunalaval kerise kastmiseks.

8 laos

Kirjeldus

Bränd: Goloka®.
Koostis: 100% puhas looduslik eeterlik õli.
Kogus: 10 ml klaaspudelis.
Vegan: Jah.

Tähelepanu! Tegemist on 100% naturaalse ja lahjendamata õliga. Toodet ei tohi kasutada seespidiselt ega määrida otse nahale!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Külmetushaiguste ravi! 100% looduslik eeterlik õli ingver”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)