Imeilus suvine reguleeritava paelaga sodaliit kaelakee

11.50

Kaelakee on mugava reguleeritava paelaga, mis on ilusasti punutud sodaliidi ümber. Valmistatud käsitööna Indias.

Sodaliit on rahutooja, maandades närvilisi energiaid, eemaldades ärevust ja blokeerides kahjulikke energiaid. Sodaliit aitab muutuda tänulikumaks, ausamaks, heatahtlikumaks. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul iseendaga aus olla ning vabastab harjumusi ning mõttelaadi, mis ei too ei Sinule ega teistele midagi head. Sodaliit on enesetervendamise, taastamise ja transformatsiooni läbi viiva toimega kristall. Pikaajaline sodaliidi kandmine või suuremates kogustes oma kodus hoidmine toob väga suuri muudatusi hingeellu.

Sodaliit loob emotsionaalset tasakaalu ja rahustab paanikahoogusid. Võib muuta kaitselolekus või ülitundlikku inimest, lastes vabaks tuumikhirmud, foobiad, süütunde ja kontrollmehhanismid, mis takistavad inimest olema see, kes ta tegelikult on. Tõstab enesehinnangut, kergendab enesega leppimist ja suurendab eneseusaldust. Sodaliit on kristall, mis toob varjus olevad omadused pinnale, et võtta need vastu ilma hukkamõistuta.

Sodaliit kõrvaldab vaimse segaduse. Soodustab ratsionaalset mõtet, objektiivsust, tõde ja intuitiivset taju koos oma tunnete sõnastamisega. Kuna sodaliit rahustab meelt, siis võimaldab vastu võtta ka uut informatsiooni. Sodaliit ergutab vanade vaimsete seisundite ja jäikade mõttemallide vabastamist, luues ruumi uute arusaamade praktikasse rakendamiseks.

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Pikkus: ca 35 cm (pikkus on reguleeritav).

Tähelepanu! Kuna tegemist on looduslikku päritolu kiviga, siis iga ehe on teisest veidi erinev! Kahte täpselt ühesugust ehet pole võimalik looduslikust kivist luua.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imeilus suvine reguleeritava paelaga sodaliit kaelakee”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)