Imeilus lihvimata kristall – roheline aventuriin 💚

6.90

Rohelise aventuriiniga kaasa tulev afirmatsioon:
“Minu sĂĽda on täidetud rõõmu ja tänulikkusega.”

Afirmatsioonid on positiivsed laused, mis aitavad endale luua sedalaadi elu, mida soovid ja vajad. Need on jõulaused, mis algatavad muutuse ja tervenemise.

Roheline aventuriin on väga võimas jõukuse ja külluse kristall. Rohelist aventuriini võiksid kanda kõik need, kes soovivad oma maailma veidi rohkem õnne tuua. Ükskõik, kas vajad rikkust, küllust armastus- ja sõprussuhetesse või lihtsalt kasvu. Aventuriin soovib, et tema kandjal õnnestuksid kõik ettevõtmised, olenemata sellest, kui suured või väikesed need on.

Aventuriin tugevdab liidriomadusi ja otsustavust. Edendab kaastunnet ja empaatiat ning soodustab sihikindlust. Stabiliseerib meeleseisundit, ergutab taju ja suurendab loovust. Avab alternatiive ja võimalusi, iseäranis neid, mida pakuvad teised inimesed.

Roheline aventuriin on lohutaja ja südame ravitseja ning üldine harmoniseerija, kaitstes südant. Toob asjad tagasi kontrolli alla. Vabastab negatiivsetest emotsioonidest ja mõtetest. Leevendab viha ja ärritust. Roheline aventuriin on üleüldine tervendaja, mis annab inimesele hea enesetunde ning meelerahu. Võimaldab elada iseenese südames.

Kivi kasutamine: hoia käes või aseta tervendamist vajavale kohale (teeb head harknäärmele, sidekoele ja närvisüsteemile. Tasakaalustab vererõhku, ergutab ainevahetust, alandab kolesteroolitaset, ennetab südameatakke. Kivil on põletikuvastane mõju ning sellest on abi nahalöövete ja allergiate korral. Aventuriin leevendab migreenipeavalusid ja rahustab silmi. Tervendab neerupealiseid, kopse, siinuseid, südant ja lihaseid ning kuse-suguelundkonda. Eliksiirina leevendab nahaprobleeme).

2 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Tähelepanu! Kuna tegemist on loodusliku tootega, siis iga kristall on erinev. Konkreetse kristalli läbimõõt jääb vahemikku 3,5–4 cm.

Tootega on kaasas puuvillane kotike ja lihtne ingliskeelne informatsioonikaart (pildil).

Arvustused

TooteĂĽlevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imeilus lihvimata kristall – roheline aventuriin đź’š”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)