Aroomidifuuser Sinu käel! Rahustav valgest jadeiidist käevõru

15.00

Käevõru saab kasutada ka aroomidifuuserina. Lihtsalt pane tilk oma lemmik eeterlikku õli laavakividele ja naudi tervistavat aroomi.

Jadeiit on puhtuse ja rahulikkuse sümbol. Jadeiit seostub südametšakraga ja suurendab armastust ning hoolivust. Jadeiit on kaitsev kivi, mis hoiab kandjat kahju eest ja loob harmooniat. Usutakse, et jadeiit tõmbab ligi head õnne ja sõprust.

Jadeiit edendab iseseisvust, vabastab negativsetest mõtetest ning rahustab meelt. Stimuleerib ideid ja laseb ülesannetel paista vähem keerulised, nii et neid võib otsekohe lahendama asuda. Valge jadeiit filtreerib meeltesegadust, rõhutades parimat võimalikku tulemust, ja abistab otsuste tegemisel, sest tõmbab ligi vajalikku teavet.

Jadeiit aitab vabaks lasta emotsioone, eriti ärritust. Jadeiit julgustab saama selleks, kes Sa tegelikult oled. Aitab ennast tundma õppida kui vaimset olendit inimlikul teekonnal ja äratab peidetud teadmise.

Laavakivi kannab endas tule ja maa energiat ning suurendab tahtejõudu ning julgust. Laavakivi on väga hea energiate puhastaja, transformeerija ja selguse tooja. Loob tugeva ühenduse maaga ja annab jõudu, kui tunned end nõrgana. Rahustab emotsioone, leevendab pingeid ja aitab jõuda soovitud eesmärkideni.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

 

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Aroomidifuuser Sinu käel! Rahustav valgest jadeiidist käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!