Vaimne kasv! Imeilus seisev ingel lasuriit

15.50

Kristallidest valmistatud inglid on vaieldamatult minu suured lemmikud! Nad on imeilusad ja tohutult väekad. Inglikuju annab konkreetsele kristallile veelgi võimsama tähenduse. See ingel aitab Sul paremini leida kontakti enda inglite ja inglitemaailmaga. Aitab inglite kohalolu tajuda ja mõista nende märke paremini. Samuti aitab see ka neil Sinuga mõtteliselt vestelda. Ingel Sinu käes või läheduses annab inglitele mõista, et vajad neid. Kui seda kristallinglit kasutad, siis proovi aeg-ajalt valjusti rääkida ning oma inglitelt küsimusi küsida. Sulle võidakse mõne aja pärast läbi mõtete või märkide vastus saata. Inglikujud on mõnusalt suured ja seisavad ise püsti.

Lasuriit aitab avada kolmandat silma ja tasakaalustada kurgutšakrat. Vabastab kiiresti stressist, luues sügava rahuseisundi. Lasuriidi meelerahu on tohutu, olles võtmeks vaimsete saavutuste juurde.

Lasuriit on kaitsev kivi, mis kontakteerub vaimsete valvuritega. Tunneb ära psüühilise ründe, blokeerib selle ja suunab energia tagasi selle allika juurde. Õpetab mõistma räägitud sõna väge ning võib pöörata tagasi needusi või haigusseisundit, mida on põhjustanud minevikus välja ütlemata jäänud asjad.

Lasuriit harmoniseerib füüsilist, emotsionaalset, vaimset ja hingelist tasandit. Nende tasandite tasakaalustamatus võib lõppeda depressiooni, haigusseisundi ja eesmärgikaotusega.

Lasuriit julgustab võtma endale eluülesannet. Ilmutab sisemist tõde, suurendab eneseteadlikkust ning võimaldab eneseväljendust vabalt ja kompromisse tegemata. Kui allasurutud viha põhjustab kurguprobleeme või suhtlemisraskusi, aitab lasuriit need vabastada. Lasuriit annab inimesele kestvat ausust, kaastunnet ja õiglust.

Lasuriit on tugev mõtete võimendaja. Stimuleerib kõrgemaid meeleandeid, tuues objektiivsust ja selgust. Innustab loovust allikale häälestumise läbi. Lasuriit aitab silmitsi seista tõega, ükskõik kust seda leiad, ja vastu võtta seda, mida see tõde õpetab. Lasuriit toetab sind oma arvamuste väljaütlemises ja toob harmooniat konfliktidesse. Õpetab aktiivse kuulamise väärtust. Lasuriit seob armastus- ja sõprussuhteid ning abistab tunnete ja emotsioonide väljendamises.

1 laos

Kirjeldus

Mõõdud: 35 mm kõrge.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vaimne kasv! Imeilus seisev ingel lasuriit”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)