Tuju tõstev rohemündi, apelsini ja mürri eeterlike õlide segu nahale “Rõõm”

Tuju tõstev ja rõõmu andev rohemündi, apelsini ja mürri eeterlike õlide segu rullikuga pudelis!

Rohemündi värskendav aroom tõstab meeleolu, samas kui apelsini magus ja elav lõhn annab rõõmu ja positiivsust. Mürri soojad ja maalähedased noodid lisavad segule sügavust, pakkudes emotsionaalset tasakaalu ja rahulolu.

Kanna õli mugavalt spetsiaalse rulliku abil randmele, kaelale või oimukohtadele ning lihtsalt hinga aroomi sisse. See väärtuslik eeterlike õlide segu on lahjendatud õrnatoimelise baasõliga ning rikastatud E-vitamiiniga. Need 10 milliliitrised rullikuga pudelid on väga käepärased lihtsaks ja kiireks aroomiteraapiaks, ükskõik, kus Sa ka ei viibiks. Sobilik kasutamiseks terve päeva vältel, stressirohketel aegadel ja pingelistel hetkedel. Toode on maalähedases pruunis kinkepakendis. Valmistatud Inglismaal. Toote koostise leiad lisainfost.

Mündi eeterlik õli on suurepärane looduslik antidepressant. Münt on imehea aroomiga. Münt vaigistab rahutut meelt, maandab stressi, tõstab tuju ning aitab olla hetkes, mitte minevikus ega tulevikus. Münt aitab kaasa ka ajutööle ja keskendumisele, toetades aju nii, et vaimne pingutus ei põhjustaks stressi. Münt on ka rahavoolu aktiveerija – veel üks hea põhjus kasutada just münti nii aroomilambis kui -teraapias. Münt on ka südametšakra tervendaja ja aktiveerija. Terve südametšakra aitab inimesel olla emotsionaalselt tugev.

Apelsin on teine suurepärane looduslik antidepressant, mida igapäevaselt kasutades saab anda depressioonile ja ärevusele korraliku tagasilöögi. Apelsin tõstab meeleolu, aitab tunda rõõmu ja olla õnnelik. Apelsin aitab ka lõõgastuda. Apelsin on sakraaltšakra tervendaja. Sakraaltšakra on seotud inimese emotsionaalsuse, seksuaalsuse, elu nautimise, kire, voolavuse, loovuse, elu kogemise, töötegemise isu ja motivatsiooniga.

Mürr on üks võimsamaid eeterlikke õlisid, mis aitab leida sideme oma hingega. Aitab mõista ja minna lasta ebameeldivatel tunnetel. Aitab edasi liikuda. Mürr on emotsionaalne taaskaalustaja ja rahulolu tõstja. Mürr julgustab ja annab meelekindlust.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

4 laos

Kirjeldus

Tähelepanu! Ainult välispidiseks kasutamiseks. Nahaärrituse ilmnemisel lõpeta koheselt toote kasutamine. Väldi kokkupuudet silmadega, vajadusel loputa koheselt veega. Hoida eemal laste ja lemmikloomade haardeulatusest.

Kaal: 50 g.
Kogus: 10 ml.

Koostis: Triticum Vulgare iduõli, E-vitamiin (Tokoferool), Rohemündi õli (Mentha Spicata), Apelsini õli (Citrus Sinensis), Mürri õli (Commiphora Myrrha), Limoneen*, Linalool*, Geraniool*, Tsitraal*. *Esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Bränd: Agnes + Cat.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tuju tõstev rohemündi, apelsini ja mürri eeterlike õlide segu nahale “Rõõm””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)